Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, sizin adınıza hareketli bir hafta olacak. Öncelikle burcunuzda hafta boyunca etkin olacak Satürn, Venüs ve Satürn Güneş kavuşumları sizi sorumluluklarınıza ve çalışmaya, elde edeceklerinizi mücadele ile almaya sevk edecek. Bu hafta etkili olacak aktif enerjiler durmaktan ziyade harekete geçmeye yönlendiriyor. Bitirilmesi gereken işler, tamamlanması gereken projeler veya görüşmeler adına destekleyici etkiler sizi uzayan konularda nihai kararlara veya sonuçlara yönlendirebilir. 

Bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, komşular veya yakın arkadaşlarla ilgili konularda yine aktif alanlarınız içinde olacak. Öncelikle artan iletişim trafiğiniz çevrenizle ilgili konulara ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşmanızı, liderlik etmenizi gerektirecek. Kısa seyahatler artabilir, planlamadığınız kısa bir seyahat aniden organize etmeniz gereken bir durum haline gelebilir.

Kariyer alanınızda dikkatleri çekeceğiniz, fırsatlar yakalayabileceğiniz enerjiler, popüler olma veya öne çıkma adına destekleyici. Ancak özellikle otorite konumundaki kişilerle ego çatışmalarına, yanlış anlamalardan kaynaklanan gerginliklere karşı da dikkatli olun. Bilhassa toplantı ve benzer alanlarda ifade şeklinize dikkat etmeye gayret edin.
Bu hafta sorumluluklarınızla duygusal ve özel alanlarda hatta ailenizle ilgili konularda daha yoğun yüzleşeceksiniz. Kaçtıklarınız sizi bulabilir. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat