Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,244
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu,


Hafta başına çalışmıyorsanız günlük işleriniz, çalışıyorsanız mesleki konulardaki temponun artması ile başlıyorsunuz. Özellikle çarşambaya kadar olan dönemde aktif, iş alanlarınızda hızlı karar verme ve uygulama arzusunda olma öne çıkıyor. Bu aralıkta sağlığınıza da dikkat etmek, baş bölgenizi iyi korumak önemli olacak. Sinüzit, baş ağrısı, üst solunum yolları rahatsızlıklarına karşı tedbirli olmalısınız. 

Çarşambadan itibaren cumaya kadar dönemde ikili ilişkilerde partnerinizle halletmeniz gerekenlerle ilgili konuşma yapmak, ilişkinizde eksik bulduğunuz alanları konuşmak, çözüm bulmak adına beraberliğinizi biraz daha fazla irdeleyebilirsiniz. Genel bakış açınız iyimser ve çözümden yana olacağı için, bu süreci düzeltmek veya kopma eğiliminde olan alanlarınızı toparlayarak geçirebilirsiniz. 

Cuma günü sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası başta duygusal konuları, maddi işlerinizi, farklı kaynaklardan beklediğiniz gelirler ile her türlü kontratı ve başlangıçları ele almak destekli değil. Cuma günü bu konularda atmanız gereken yeni her türlü adımı öğleden sonraya planlamaya gayret edin. 

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay sizi ilişkileriniz adına beklettiğiniz durumları aktive etmeye yönlendirebilir. Önünüzdeki bir haftalık süreçte kredi başvuruları, banka işleri, farklı kaynaklardan beklediğiniz, prim, komisyon gelirlerini toparlama, düzenleme adına gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat