Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Agar.io oynamanın incelikleri nelerdir?

3,328
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Agar.io oynamanın incelikleri nelerdir?

Agar.io basit ve saçma gibi görünse de aslında son derece stratejik zeka isteyen bir oyun. Rakiplere tuzaklar kurmak, daha küçükleri yemek veya diğer insanlarla yardımlaşmak için taktikler geliştirmeniz mümkün. 


Agar.io gerçek hayatın ta kendisi desek abartmış olmayız. Aslında oyunun verdiği kaynaklar bütün oyuncuların büyümesi için yeterli ama herkes birbirini yemek istiyor. Bu yüzden de gerçek dünyaya çok benziyor. Yem olmamak için diğerlerini yiyorsunuz. 

Agar.io oynarken sizden çok büyük rakiplerden kaçmanıza gerek yok. Bölünüp sizi yemelerine değmeyeceği için size bulaşmayacaklardır. Aksine büyük kütlelilerin patlama riski yüksek olduğundan karambolde hızlıca büyüyebilirsiniz.  Ancak iki katınız olan rakiplerden sakının. 

Hızlı büyümek için diğer oyuncularla işbirliği yapın. Onlara yardım edin. Onlar da size yardım etsin, yani win win.

Virüsleri iyi kullanın. Virüslerle dev rakiplere tuzaklar kurabilir onlara zarar verebilir ve hatta onları yiyebilirsiniz.

Köşelere sıkışmayın. Köşeler tehlikelidir. En fazla 2'ye bölünün. Birilerini yemek için 4'e bölünmeyin. Ama artık daha fazla bölünmek son şansınızsa kendinizi kurtarmak için bölünebilirsiniz.

Küçükler büyüklerden her zaman hızlıdır. Kovalamaca oynamayın. Sizden daha küçük bir rakip sıkışmadıkça onu kovalayarak yakalayamazsınız. 

Agar.io hakkında daha fazla ipucu için videoları izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat