Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ABD'de doğum öncesi hangi testler yapılır?

553
kez izlendi
Puan: 1.86 / 5
Detaylı Açıklama

ABD'de doğum öncesi hangi testler yapılır?

Amerika Birleşik Devletleri'nde doğum yapmak için yaptırmanız gereken birtakım testler vardır. Bu testlerin büyük bir kısmı Türkiye'de mevcuttur. Özellikle bebeğin sağlığı ile ilgili olan down sendromu ve diğer genetik hastalıkların tespitine yönelik testler Türkiye'de yapılabilir.

Doğum öncesi yapılan testlerin Amerika yerinde Türkiye'de yapılması maliyetleri düşürür. Türkiye'de sahip olduğunuz sağlık sigortası yapılacak testlerin çoğunu karşılamaktadır.

Amerika'da doğum yapmak için istenen ancak Türkiye'de yapılmayan bazı testler bulunmaktadır. Bu testlerin listesi doktora ve hastaneye göre değişiklik gösterebilir. Amerika'da yapılan testler genel olarak anne adayında bulaşıcı hastalık olup olmadığını araştırmaya yönelik yapılan testlerdir. Yapılması gereken bu testlerin listesi anne adayına aracı kurum tarafından verilir.

Anne adayı Amerika'ya gitmeden önce Türkiye'de yaptırdığı testlerin sonuçları annenin Amerika'daki doktoruna aracı kurum tarafından ulaştırılmaktadır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat