Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ABD vizesine başvurmak için nasıl randevu alınır?

30,222
kez izlendi
Puan: 4.73 / 5
Detaylı Açıklama

ABD vizesine başvurmak için nasıl randevu alınır?

ABD vizesine başvurmak için farklı yollara başvurabilirsiniz. En garantili ve güvenilir yol ise Amerikan Büyükelçiliği'ne ait ilgili vize başvurusu numarasını arayarak ABD vizesi için randevu alabilirsiniz. Arama esnasında kredi kartınızla başvuru ücretini hemen ödeyebilir ve pin numarasını alabilirsiniz. 20 Dolar tutarındaki randevu ücretini aynı zamanda İş Bankası'na da yatırabilirsiniz.

Dekontla birlikte alacağınız pin numarasıyla ilgili telefon numarasını arayarak randevu almanız gerekiyor. Pin numarasıyla yapacağınız görüşmede sizden başvuru için hangi belgelerin istendiği belirtiliyor. Hangi başvuru formlarını doldurmanız gerektiğini de yine öğrenmiş oluyorsunuz. Randevu esnasında istediğiniz tüm soruları sorabilir, ABD vize başvurusunun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Konsolosluğa bağlı olarak çalışan randevu sistemine telefonla başvurmak ve başvuru koşullarını öğrenmek son derece kolay. 20 Dolar karşılığında ABD Konsolosluğu'nu ilgili numaradan arayarak ABD vizesi için başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat