Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

6. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

41,703
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

6. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 6. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Bacakları 90 derece kaldıralım. Nefes verirken kolları geriye doğru, bacakları ileri doğru uzatalım. 


Ellerle daire çizelim. Ayakları aşağı indirerek hareketi zorlaştırabiliriz. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. Ellerimizi kalçamızın altına koyalım. Bacaklarımızı yukarı doğru kaldıralım. Nefes verirken bacakları aşağı doğru indirelim. Bu hareket ile alt karın güçlendirilebilir. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. 

Yan yatalım ve bacaklarımızı üst üste koyalım. Dirseğimiz yerde. Elimizi de bacaklarımızın üstüne koyalım. Elimizin üstünde karın kaslarımızı sıkarak eğilip kalkalım. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. Yere oturduktan sonra nefes verirken kalçamızı yukarı doğru kaldıralım. Vücudumuzu düz tutalım. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat