Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

5. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

41,779
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

5. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 5. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Sırtüstü yatalım. Bacaklarımızı 90 derece kaldıralım. Ellerimizi dizlerimizin yanında tutalım. 


Gözler dizlerde, nefes verirken sağ bacağı uzatıp sağ eli de ileri doğru uzatalım. Aynı hareketi sol bacakla devam ettirelim. Bele yük binmemesi için bacakları çok aşağı doğru indirmeyelim. Bu hareketi her bacak için 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Bacaklarımızı 90 derece tutalım, ellerimizi başımızın altına alalım. Sağa ve sola dönüş yaparken bacakları ileri doğru uzatalım. 

Dizle başı aynı açıda tutalım. Bu hareket 3 set 8-10 tekrar halinde yapılabilir. Oturur pozisyonda ayaklarımızı hafif yukarı kaldıralım, nefes alırken geriye doğru yuvarlanalım ve ileri dorğu kendimizi atalım. Başımızı yere değdirmemeye çalışalım. Bu hareketi 2 set 8 tekrar şeklinde yapabiliriz. Yüzüstü yatalım. Nefes alalım, nefes verirken kol ve bacakları yukarı kaldıralım. 

Kol ve bacakları sallayalım. Bu esnada sürekli nefes alıp verelim. İçimizden 10'a kadar sayalım. 3 saniye kadar da bir şey yapmadan bekleyelim. En son geriye doğru bir streç yapabiliriz. Bu hareket de 3 setten 10 saniye şeklinde yapılabilir. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat