Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

56,291
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

4. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 4. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Öncelikle oturur pozisyonda bacaklarımızı bükelim. 


Vücudu ve kolları dik tutalım. Nefes verirken C şeklinde geriye doğru gidelim. Nefes alırken öne doğru gidelim. Bu hareket 3 set 8-10 tekrar halinde yapılabilir. Yan karın kaslarını çalıştırmak nefes verirken kolumuz yana giderken kolumuzu yana doğru açalım. Bu hareketi de 3 set 8-10 tekrar halinde yapabilirsiniz. Bu hareketi yaparken iç bacakları kısmaya ve karını çalıştırmaya özen gösterelim. Sırtüstü yatalım, belimizi yapıştıralım. 

Bacaklarımızı 90 derece bükelim ve ileri geri gidelim. Bel fıtığı olanlar bu hareketi yapmamalıdır. Bu hareketi de 3 set 12 tekrar şeklinde yapabilirsiniz. Yere yüstü yatalım. Nefes verirken kol ve bacakları aynı anda kaldıralım. 3 set 8 tekrar olarak hareket yapılabilir. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat