Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D microblading işleminin kalıcı makyajdan farkı nedir?

3,343
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D microblading işleminin kalıcı makyajdan farkı nedir?

Eşsiz ve benzersiz 3D microblading gerçek kıl efekti ve kaş dizaynı yapılabilir. Doğal kaş görünümü için geliştirilen Uygulama, microblading kalemi ve yine bu uygulama için geliştirilen cilt ile tamamen uyumlu, micropigmentasyon ekipmanları ile yapılır. Kalıcı makyaj ise micropigment uygulaması micro ince uçlu tek kullanımlık bir iğne ile yapılır.

Microblading uygulama yöntemi ve altın oran kaş ölçümleriyle beraber yüzünüze uygun, kaşlarınızdaki tüylerden ayırt edilmeyecek kadar doğal, göze hoş gelen bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu nedenle çok tercih edilen bir yöntemdir.

Microblading yöntemi, makine ile yapılan kalıcı makyaj yöntemi gibi cildin derinlerine değil cildin daha yüzeyine uygulanır. Bu uygulama ile boya rengi yüzeye yakın olduğundan daha canlı görünür. Ayrıca ince kıl şekli sağlanarak gerçeğe yakın bir görünüm elde edilir.

Doğal kaş görünümü için geliştirilen microblading kalemi ve yine bu uygulama için geliştirilen cilt ile tamamen uyumlu, bitkisel, hiçbir yan etkisi bulunmayan microblading boyaları ile uygulanır.

Her kaş rengine göre pigment mevcuttur. Rengin açılması veya koyulaştırılması pigmentlerin karışımı ile ayarlanabilir. 

Uygulanan pigmentin cilt yüzeyinde ne kadar süreli kalacağı kişiye göre değişir. Genelde bir yıl ya da daha fazla kalabilir, yılda bir kez rötuş olarak tekrarlanabilir.

Yapılan uygulama sonrası yüzünüze ilk bakıldığında kaşlarınızda bir uygulama olduğu anlaşılmaz. Uygulamalar uzman tarafından steril ve kişiye özel araç gereçler kullanılarak yapılır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat