Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D lazer lipolizin klasik liposuction yöntemine göre farkı nedir?

7,179
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D lazer lipolizin klasik liposuction yöntemine göre farkı nedir?

Lazer lipoliz, klasik liposuctiondan son derece farklıdır. Çünkü 3D lazer lipolizde farklı teknolojiler bir arada kullanılır. Klasik liposuction yönteminde herhangi bir teknoloji yok. Bu yöntemde bölgede 1-2 mm'lik kesiler açılarak ucu delik ince bir kanül ve negatif basınçlı bir makine ile yağlar dışarı çekilir. Bu metal kanüllerin ucundaki delikler genelde dikdörtgen şeklinde ve rende yapısında olur. 1-1,5 mm uzunluğunda ve yaklaşık 5-6 mm genişliğinde rende kıvamındadır. Bu yöntemde öncesinde yağlar işlenerek eritilmediği için yağlar kanül ile rendeleme işlemi yapılarak çekilir. Çok travmatik bir kanül kullanılmadıysa, cildi sıkılaştırıcı bir etkisi de yoktur. 

3D lazer lipolizde ultrasonic lipoliz sayesinde yağlar sıvı ile karışım haline getirilerek daha homojen bir şekilde dağıtılır ve daha ince kanüllerle çekilir. 

3D lazer lipolizde kullanılan ultrasonik lipolizde, yağlar sıvılaştırılarak emülsifiye edilir. O bölgedeki fazla yağlar, bölgeye verilen sıvı ile beraber akıcı bir karışım haline gelir. Rende gibi kanüller yerine çok daha ince, delikleri çok daha yuvarlak, keskin olmayan ve sadece çekmeye yarayan kanüllerdir. Bu da travma oluşturmaya engel olur. O bölgede yaratılan travma minimuma indirilir. Ayrıca ikinci teknoloji olarak kullandığımız 1319 nanometrelik lazer lipoliz de deriyi sıkılaştırır.

3D lazer lipolizin sonrasında hem fazla yağlar gider ve şekillenme sağlanır hem de yağlar atravmatik olarak alınır. Ayrıca deriniz ciddi bir şekilde sıkılaşır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat