Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D lazer lipoliz nedir?

8,204
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D lazer lipoliz nedir?

3D lazer lipoliz, bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. Bu vücut şekillendirme uygulaması aslında birkaç cihazın kombine edilmesi ile yapılır. Lazer lipolizin zaman içinde tek  başına yanıt veremediği durumlarda bunu aşmak için birkaç uygulamayı bir arada kullanmayı geliştirdik. Bölgesel incelme için kullanılan uygulamalardan biri vaser adı ile bilinen ultrasonik lipoliz uygulamasıdır. 

Ultrasoniklipoliz ile kişinin istemediği fazla yağlar, ultrason dalgalarının yardımıyla oluşturulan titreşimle emülsifiye edilir. Bölgesel incelme için titreşimle emülsifiye edilen fazla yağlar power assistant adı verilen güç yardımlı cihazlarla dışarıya çekilir. 

Yağlar alındıktan, dışarıya çekildikten sonra deriyi sıkılaştırmak için lazer lipoliz uygulanır. Bu lazer lipoliz, 1319 nanometre dalga boyunda özel bir lazer lipolizdir. 1319 nanometre dalga boyu, cildi en fazla sıkılaştıran dalga boyudur. Bu sayede hem fazla yağlardan hasta kurtulmuş olur hem de cildi sıkılaşmış olur. 

3D lazer lipoliz yöntemi ile alınan yağlar, vücudun ihtiyacı olan bölgelerine enjeksiyon için kullanılabilir. Çünkü ultrasonik lipoliz, vücuttan alınan yağa bir zarar vermediği için bu yağlar; meme gibi, kalça bölgesi gibi ya da çukur olan bölgelerdeki çukurları doldurmak için dolgu malzemesi olarak kullanılabilir haldedir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat