Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D lazer lipoliz ile vücut şekillendirme avantajları nelerdir?

3,577
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D lazer lipoliz ile vücut şekillendirme avantajları nelerdir?

3D lazer lipoliz ile vücut şekillendirmek kişiye hem kaliteli bir görüntü hem çok daha güzel bir deri yapısı hem de sorunu kafadan atmayı kazandırır. Yani aynı zamanda ruh sağlığını da olumlu etkiler. Çünkü vücudumuzu beğenmediğimizde, kompleksli olduğumuzda her tarafımızı kapatmak isteriz. Göbeğini, basenini kapatan ergen bir çocuğun veya memelerini kapatmak zorunda kalan ergen bir erkek çocuğunun ne kadar bunalımda olduğunu düşünün. 3D lazer lipoliz ile vücut yapımıza dair bunalımlardan kurtuluyoruz, ruhsal sağlığımız normale dönüyor. 

Kadınların ergenlikte, hamilelikte, menopoz dönemi gibi her periyodunda vücut şeklinde bozulmalar oluyor. Bu periyodlarda ruh sağlığımız da bozulduğu için ikisi birbirini hep negatif etkiliyor. Ancak vücut şekli normale dönünce o komplekslerimizi kenara attığımız için kendimizi çok daha iyi hissediyoruz. Bunun başka bir hiçbir yöntemi yok. 3D lazer lipoliz ile bölgesel yağlardan kurtuluyoruz ve vücudumuz daha kaliteli, daha güzel bir deri yapısına kavuşuyor, sıkılaşıyor. 

3D lazer lipoliz aşamaları
- Lazer, yağ hücresinin patlamasını sağlar.
- Ultrason, yağ hücresinin arasındaki bağları kırar.
- Radyofrekans yöntemi ile cilt ütülenir, ciltteki elastin kolajen artırılarak sıkılık yaratılır. 

3D lazer lipolizin hiçbir yan etkisi olmadığı gibi, işlem gündelik hayatı da çok etkilemez. 3D lazer lipoliz işlemi sonrası gündelik hayata hemen geçilebilir, keskin kanüller kullanılmadığından işlem acı ve ağrı yaratmaz. Kanüllerin ucu künt; ne damara ne de sinire zarar veriliyor. Son derece keyifli ve kesin sonuca ulaştıran bir yöntem. Çünkü 3D lazer lipoliz ile vücut şekillendirilirken sonra vücut tekrar eski haline geri dönmüyor. Bu şekli kişi ömür boyu koruyor. 

Sadece estetik mi? Tabii ki değil. Yağ hücreleri demek aynı zamanda hastalıklara da merhaba demek. Bu nedenle 3D lazer lipoliz sonucu yağ hücrelerinden kurtularak tip 2 diyabet, hipertansiyon gibi hastalıklara karşı da korunmuş oluruz. Çünkü erkeklerde 102 cm, kadınlarda 88 cm üzerindeki bel kalınlığı tip 2 diyabet, hipertansiyon gibi metabolik hastalıklara davetiye çıkarır. Bu nedenle buradaki yağların azaltılması, sadece estetik değil, sağlığın korunması anlamında da çok önemli. Akciğerlerimiz daha rahat çalışıyor, daha keyifli nefes alıp verebiliyoruz. Sizin de dikkatinizi çekmiştir; kilolu insanların yanakları kıpkırmızıdır, kesik kesik nefes alıp verirler, çoğu ya diyabet hastası ya da diyabet adayıdır; ilaç kullanmaları gerekir. İşte 3D lazer lipoliz ile bu hastalıklara karşı da korunmuş ve vücudumuza da nefes aldırmış oluruz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat