Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D lazer lipoliz hangi bölgelere uygulanabilir?

3,848
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D lazer lipoliz hangi bölgelere uygulanabilir?

3D lazer lipoliz vücutta yağ olan tüm bölgelere uygulanabilir. Aynaya çıplak bir şekilde baktığınızda kendinizi kötü hissediyorsanız; baseniniz çıktıysa, diz içlerinde yağlanma varsa, poponuzun altında, "banana" adı verilen kat kat yağlar biriktiyse, tüm bunlara 3D lazer lipoliz güvenle uygulanabiliyor. 

3D lazer lipoliz erkeklerde özellikle bel göbek çevresine, sırttaki katlanmış yağlara ve jinekomasti adı verilen erkeklerde meme bölgesine yağlanmasına da uygulanabilir. 3D lazer lipoliz bir kez uygulanır ve ömür boyu kalıcı olur. Artık oradaki yağ hücresi 3D lazer lipoliz ile kalıcı olarak azaltılır, deri kalıcı olarak gerilir, sıkılaştırılır. 3D lazer lipoliz, vücut kalitesini yukarı çeker. 

3D lazer lipolizin en çok uygulandığı yerlerden biri, liposuction'da çok korkulan gıdı, kol içi, bacak içi gibi ince derili yerlerdir. 3D lazer lipoliz, bu bölgelerdeki sarkmayı engeller aynı zamanda. Yağlar giderken liposuction'daki gibi deri sarkmaz; 3D lazer lipolizde ultrason ve radyofrekans olduğu için buradaki deri daha gerilir, daha sıkılaşır, daha iyi bir şekilde oturur alttaki tabakaya. 3D lazer lipoliz yüz germe etkisi yapar, kollarda ve bacaklarda sıkılaşma sağlanır ve alınan bu yağlar vücudun her yerinde kullanılabilir. 

Özellikle kadınlarda, Brezilya poposu olarak adlandırılan popoyu yaratmak için 3D lazer lipoliz işleminden yararlanılır. 3D lazer lipoliz ile bel göbek bandından veya basenlerden alınan yağ hücreleri istenirse santrifüj edilerek, popodaki çukurlara doldurularak popoda daha yuvarlak görünüm elde edilir. 

3D lazer lipolizden elde edilen kişinin kendi hücreleri, sadece popoya değil, yanaklara, meme bölgesine; vücutta hacim fazlalılığı yaratılmak istenen her bölgeye enjekte edilebilir. Böylece alerji riskleri, yan etkileri ortadan kalkar. Bu sayede vücut şekli kalıcı olarak sonsuza dek değişiyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat