Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3D lazer lipoliz hangi bölgelerde uygulanabilir?

8,606
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3D lazer lipoliz hangi bölgelerde uygulanabilir?

3D lazer lipoliz esas olarak yağlar üzerinde etkili olduğu için istenmeyen yağ birikimi olan her bölgeye uygulanabilir. Özellikle kadınlarda bel, sırt, karın, bacak içleri, basen, diz içleri çok uygulanılan alanlardır. Bunun dışında kol içleri, kolun dışı, ayak bilekleri, baldır, gıdı bölgesi gibi daha ekstrem, daha az yağ alınma işlemi yapılan bölgeleri şekillendirme olanağı da sağlar.  

Erkek hastalarda karın, bel, sırt dışında özellikle meme bölgesinde yağlanmalar hastaların çok ciddi bir şekilde moralini bozabiliyor. 

3D lazer lipoliz, erkeklerde jinekomasti sorunlarında da meme bölgesinin şekillendirilmesinde kullanılabilir. 

3D lazer lipoliz, erkeklerde karın, bel, sırt, meme bölgesi yağlanmalarının yanı sıra gıdı, bacak içi, popo altı gibi bölgelerde de kullanılabilir. 

3D lazer lipoliz sadece bir yağ şekillendirme uygulaması değildir. 3D lazer lipoliz işleminde bölgesel olarak biriken fazla yağlar alınırken, aynı zamanda deriye de sıkılaştırma işlemi yapılır. Bu anlamda 1319 dalga boyundaki 3D lazer lipoliz, fazla yağ sorunu olmayan ancak derisi çok gevşek olan zayıf hastalarda da deri sıkılaştırma yöntemi olarak kullanılabilir. Böylece kişinin cilt kalitesinde de ciddi bir artış meydana gelir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat