Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

124,988
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

3. günde göbek eritme için hangi egzersizleri yapalım?

7 günde karın kaslarını çalıştırmak için farklı egzersizler yapabiliriz. Göbek eritme egzersizleri için 3. günde hangi egzersizleri yapabileceğinizi videodan izleyebilirsiniz. Öncelikle masa pozisyonuna gelelim. 


Ellerimiz yerde, bilek ve omuz aynı hizada olmalı. Nefes verirken dizleri yerden 1 cm kadar yukarı kaldıralım. Belimizi içeri veya dışarı doğru bükmeyelim. Bu hareketi 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. 2. olarak yine masa pozisyonunu alalım. Nefes verirken sağ kol sol bacağı ileri doğru uzatalım. Sol kol sağ bacağı da aynı şekilde kaldıralım. 

Beli aşağı doğru düşürmeyelim. Olabildiğince düz durmaya çalışalım. Bu hareketi 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. Yan olarak dirseğimizin üzerinde yere yatalım. Bacaklarımızı çapraz yapalım. Nefes verirken vücudu yukarı doğru kaldıralım. Kalktığımızda vücut topuğa kadar aynı hizada olmalıdır. 

Omuzla dirsek de aynı hizada olmalıdır. Sadece dirsek değil kol üzerine yük verelim. Bu hareketi 2 set 8-12 tekrar şeklinde yapabilirsiniz. Yüzüstü yatalım, kollarımızı uzatalım. Nefes verirken sırayla sol sol sağ bacak, sağ kol sol bacak kaldıralım. Bu hareketi 3 set 12 tekrar şeklinde yapalım. 7 günde göbek eritme için videolarımızı izleyin. Beslenmenize de dikkat etmeyi unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat