Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Boğa burcu aşk hayatı nasıl olacak?

11,151
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2016'da Boğa burcu aşk hayatı nasıl olacak?

2016 yılında Boğa burçları ve yükselen Boğaların aşk hayatları açısından en fazla dikkat etmeleri gereken nokta Mars enerjisi ile ortaya çıkanlar olacak. Mars uzun süre karşı burcunuzda konaklayacak. Bu anlamda ilişkiler adına gerginliklere açık bir sene görünüyor. Öncelikle yılın ilk yarısı Ağustos'a kadar olan dönemde yoğun olmak üzere, beraberliklerinizde kontrolcü olmayın, esnek davranmaya, durumları iyi analiz etmeye odaklanın. Aşk hayatınızda sakin durmanız gerekiyor. İlişkinizde kendi değerinizi anlamak için karşı tarafı zorlayabilir, şartları değiştirmeye çalışabilirsiniz. 

Yılın ilk yarısı dikkatiniz beraberliklerinize yönelik olacak. Çatışmaya açık ve eleştirel bir yapıda olabilirsiniz. İlişkinizde ele alacaklarınızı büyütme, durumları yalnızca kendi açınızdan değerlendirme veya ilişkiyi fazla sahiplenme, kontrol etme dürtüsü sorunlara yol açabilir. Yılın ilk yarısı, hatta sonbahara kadar olan dilimde biraz daha esnek ve olgun davranmanız önerilir. 

Ocak ayında karşı burcunuzda ilerleyecek Venüs'ün etkisi ile beraberlikleriniz adına ciddi bir adım atmak isteyebilirsiniz. Evlilik veya ciddi bir ilişki adına Ocak, Mayıs, Haziran ve Ekim ayları hareketli olacak.

Bu yıl genel olarak her türlü ikili ilişkinizde 20 Şubat'tan itibaren ani gelişmelere açıksınız. Mars ile ortaya çıkacak bu gergin enerji, beraberlikleriniz adına 20 Şubat'tan itibaren Ağustos ayı da dahil hassas bir döneme işaret ediyor. Özellikle 17 Nisan - 30 Haziran arasında eski konular veya eski aşklar nedeniyle olabilecek kıskançlıklar yaşanabilir. Bu dönemde esnek davranabilmelisiniz.

Vedik Astroloji'ye göre 20 Mayıs - 13 Haziran arasında burcunuzda konaklayacak Venüs enerjisi ilişkiler adına şans getiriyor. Evlilik, nişan, yeni bir ilişkiye başlamak adına bu süreç daha rahat ve şanslı olacaksınız. Yılın neredeyse ilk yarısında karşı burcunuzda yol alacak Mars nedeniyle ilişkilerinizde uzun süren gerginlikler, ani gelişmeler yaşayabilir, mücadele ve rekabet içinde olmanız gerekebilir. 

2016 yılında Mart ve Eylül'de gerçekleşecek tutulmaların etkisi ile ilişkiler ve aşk hayatınız adına da önemli dönüm noktaları yaşayabilirsiniz. Mart ayında yaşanacak iki tutulma beraberliklerinizde taşların yerinden oynamasına sebep olabilir. Mart tutulması etkilerini Eylül'de tamamlayacak ve sonuca ulaştıracak. Mart ayında başlayacağınız bir beraberliği veya devam eden bir ilişkinizde yaşanan bir olayı Eylül ayında tekrar ele almanız gerekebilir.

Bu sene Mayıs ve Haziran ayları bekar Boğa burçları açısından renkli geçmeye aday. Yeni bir ilişkiye başlama, çevreniz tarafından fark edilme, sizin için önemli birinin dikkatini üzerinize toplamak söz konusu. 

Ekim ve Kasım ayları aşk hayatınız adına hareketli görünüyor. Vedik Astroloji'ye göre özellikle yükselen Boğaların ilişki alanına geçecek olan Jüpiter, yükselen Boğaları ilişkilere dönük kılıyor, Eylül'den itibaren dikkatlerini aşk hayatınıza daha fazla odaklıyor.
 
2016 yılında ilişkiler adına dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta yıl boyunca kendi kişisel yolculuğunuz üzerine odaklanacak olan içsel enerjilerini. Kendinizi tanımaya, anlamaya, ne istediğinizi belirlemeye odaklanacaksınız. 

Yılın ilk 6 aylık döngüsünde şartların değişime açık olması, gezegenlerin sürekli değişime ve yenilenmeye sizi davet eden etkileri ile hem kişisel alanlarınızda hem de duygusal konularda kararlar almaya yatkınsınız. 

Karar alırken, kendi istekleriniz kadar karşı tarafın da duygularını ve isteklerini göz önünde tutmalısınız. Enerjiler yılın ilk yarısı duygusal olarak karışıklık getiriyor ve bu sular ancak yılın ikinci yarısında duruluyor. Stratejik olmakta zorlanmanıza neden olabilecek etkiler nedeniyle Şubat ve Ağustos ayları arasında düşünmeden hareket edebilirsiniz. Bekarsanız Eylül'den itibaren aniden hayatınıza yeni bir ilişki girebilir veya devam eden beraberliğiniz daha ciddi bir noktaya taşınabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat