Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Terazi burcunu parasal konularda neler bekliyor?

6,642
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Terazi burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Terazi burcu veya yükselen Teraziler;


Bu yıl parasal olarak gelir gider dengelerinize önem vermeniz gereken bir sene söz konusu. Özellikle Ağustos'tan itibaren Jüpiter'in giderler alanınıza yerleşmesiyle borç alacak dengeleriniz hassaslaşabilir. Diğer yandan ummadığınız kişilerden destekler alabilir, özellikle alacaklarınızla ilgili ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak genel olarak masrafların sizin kontrolünüz dışında artması birikimde olmanın önemli olacağı, gelirlerinizi tasarruflu kullanmanız gereken bir seneye işaret etmekte. 

2015 yılında Terazi burcunun para ve kariyer alanları

Kariyer alanlarınız açısından, özellikle ortaklı iş ve konularda dönüşümlere ve ani gelişmelere açık olacaksınız. İş ortağınızla yürümeyen veya kar etmediğiniz alanlarda yol ayrılıkları yaşayabilir ve sizin için önemli konularla, üzerinizde yük olan işleri ayırmaya meyil edebilirsiniz. Satürn bu yıl kardeşler, yakın çevreniz, eğitim, iletişim konularında size ek sorumluluklar getirebileceği gibi, yükümlülüklerinizi de artıracaktır. Çevrenize destek olmak, kendiniz dışında yakın çevrenizi de düşünmek durumunda kalabilirsiniz. 

Özellikle 14 Mart ile 1 Ağustos arasında geçmişten gelen maddi konular, sorumluluklar, yakın çevrenizle ilgili durumlar ile parasal konularda daha fazla çabalamak gerekebilir. 

Tutulmaların olacağı Mart, Nisan ve Eylül ayları iş ve parasal konularda yönünüz ve bakış açınız değişebileceği gibi, işinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Eşiniz, partneriniz açısından gelişmelerin sizi de etkileyebileceği, ortak menfaatleriniz veya parasal kaynaklarınız adına da koşulların değişim etkisi içinde olacağı bir sene yaşayabilirsiniz. 

2015 yılında Terazi burcu ve para

2015 yılında iş ve parasal konularda cesur adımlar atmak, riskli yatırımlar yapmak veya önünü tam göremediğiniz, çok fazla bilgi sahibi olmadığınız işlere girmek veya yatırım yapmak adına uygun etkiler bulunmuyor. Bu nedenle işiniz ve kariyerinizle ilgili daha temkinli olarak, bildiğiniz, uzmanı olduğunuz işleri devam ettirmek doğru olur. Maddi konularda ise, gelir gider dengelerinizi iyi ayarlayarak, önemli alım ve riskli yatırımları bir süre ertelemek veya emin olmadan yeni konulara girmemek en doğrusu olacaktır. 

Sevgili Terazi burcu, yeni yılın size bolluk ve bereket getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat