Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Terazi burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

3,133
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Terazi burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Terazi burcu veya yükselen Teraziler,


2015 yılında eller, kollar, omuzlar açısından dikkatli olmak sağlık açısından önemli olacak. Boyun fıtığı ve benzeri boyun kaynaklı sorunlara daha açık olacağınız için bu alanlarda kontrollerinizi ihmal etmeyin. Özellikle Mart ve Nisan ayları baş bölgesi, migren atakları, sinüzit gibi baş bölgesi kaynaklı sorunlara açık olabilirsiniz. 

2015 yılında Terazi burcu ve sağlık

Jüpiter'in Ağustos ayında burç değiştirmesiyle, Ağustos - Aralık ayları arası, süregelen bir rahatsızlığınıza çözüm bulmak, şifalanmak söz konusu olabilecek. 

2015 yılı üreme organları ve hormonlar açısından Venüs gerilemesi döneminde daha hassas olacağınız için 25 Temmuz - 6 Eylül 2015 tarihleri arasında dikkatli olmak, çıkabilecek bir sorunda vakit kaybetmeden doktora başvurmak gerekecek. Bu süreçte karaciğer, kalp ve üreme organları ve hormonlara özen gösterin. 

Mart ayı gerçekleşecek tutulma sağlık bağlantılı alanlarınızı yöneteceği için 20 Mart 2015 ile bu tarihi takip eden özellikle birkaç aylık süreçte, gizli kalmış veya üzerinde durmadığınız bir sağlık sorunu aktive olabilir.

2015 yılında dikkat etmeniz gereken başka bir sağlık etki de şeker dengelerinizle ilgili. Yıl içinde özellikle yılın ikinci yarısından itibaren bu konuda şüphenize neden olan gelişmeler yaşarsanız mutlaka bir uzmana danışın veya görünün. 

Sevgili Terazi burcu 2015 yılının size sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat