Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Terazi burcu aşk hayatı nasıl olacak?

16,321
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Terazi burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Teraziler;


2015 yılı aşk hayatınızda sizin adınıza ilginç bir yıl olacak. Yılın ilişkileriniz adına en önemli etkisi koşulların değişime açık olması diyebilirim. Aşk ve duygusal alanlarınızda idealize ettiğiniz partneriniz, eşiniz veya farklı duygular beslediğiniz birisiyle ilgili aniden daha net ve gerçekçi bir bakış açısına geçmek durumunda kalmak söz konusu olacak. Endişeleriniz artabileceği gibi, süregelen bir flörtte artık ilişkinin nereye varacağını bilmek arzusunda olacak ama ilişkinizi sağlam bir zeminde hissetmeyebileceksiniz. 

2015 yılında Terazi burcu ve aşk

Bu yıl aşkta siz ne kadar sağlam adımlar atmaya gayret etseniz de, koşullar sizi ön göremediğiniz değişimlere doğru itebilir. Bu sene gerçekleşecek tutulmalar sizinle bağlantılı gerçekleşiyor. 

4 Nisan'da gerçekleşecek Ay tutulması burcunuz bağlantılı oluşuyor ki özellikle duygusal ilişkisinde veya evliliğinde sorun yaşayan Terazi burçları adına kopmalar ve ayrılıklar gelebilir. Ay tutulması duygusal olarak sizi farklı bakış açılarına itebileceği için bekarsanız takip eden dönemde bir ilişkiye başlamak söz konusu olabilir. 

Yıl sonuna doğru gerçekleşecek diğer bir Ay tutulması 28 Eylüld'e yine sizin burcunuz bağlantılı olacak. İçinde iniş çıkışları etkileri gösteren duygusal hayatınızda artık tamamlanma ve yeni kararlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. 

Bu yıl 21 Şubat - 18 Mart tarihleri arasında karşı burcunuzda ilerleyecek olan Venüs, evlilik, evlilik kararları almak, ilişkinizde canlanma, yeni biriyle tanışma gibi aşk hayatınıza aktivasyon verecek bir dönem yaşatabilir. Yılın bu dönemi ikili ilişkileriniz adına renkli bir süreç olacak. 

Bu yılın sizin adınıza başka bir önemli dönemi de kuşkusuz burcunuz yöneticisi Venüs'ün rötarda olacağı 25 Temmuz ile 6 Eylül arasındaki zaman olacak. 

Özellikle Ağustos ayı boyunca sosyal alanınızdan gerileyecek olan Venüs, geçmişte arkadaşınız olan birini duygusal alanlarınızda tekrar aktive edebilir. Bu süreçte aşk ve ilişkiler adına daha karışık duygular içinde olacağınız için önemli kararlar almak, evlilik ve benzeri konularda adım atmak, yeni bir ilişkiye başlamak destekli olmayacak. Bu süreçte halen devam eden bir ilişkiniz varsa, ilişkiyi iyi idare etmek önemli olacak. 

2015 yılında Terazi burcunun aşk hayatı

Bu yıl yaz ayları ilişkiler adına oldukça hassas etkiler barındırmakta. Devam eden beraberliklerinizde, evlilikte, yeni ilişkilerde durumlara daha gerçekçi bakmanız, ilişkileri doğru yönetmeniz, yürümeyen birlikteliklerinizde şartları zorlamadan durumları ele almanız önemli olacak. 

Evli Teraziler için Nisan, Ağustos ve Kasım aylarını dikkatli olmaları gereken zamanlar.

Sevgili Terazi burcu, 2015'in size mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat