Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Oğlak burcu aşk hayatı nasıl olacak?

20,165
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Oğlak burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen Oğlak, 


2015 yılında Satürn'ün kendinize sakladıklarınız, gizlilikleriniz bilinçaltınızı temsil eden alandan yapacağı transit sizi genel hayatınızda ve aşkta daha depresif duygular içinde bırakabilir. Bu süreç olumlu anlamda hayal ile gerçeği kafanızda daha rahat oturacağınız, gözünüzde büyüttüğünüz konuları netleştireceğiniz etkileri aktive edecek. Bu transitin sizin adınıza dikkat etmeniz gereken içeriği ise daha çok korkularla yüzleşme, aşkta kaçtıklarınızla bütünleşmeye sizi daha yoğun itecek olması. İlişkiler adına hayatınızda belirsiz, sisli ne varsa gün yüzüne çıkarken, daha net ve doğru adımlar atacak bir anlamda olgunlaşma yolunda önemli tecrübeler edineceksiniz. Bu tecrübeler daha çok kendi içinizde duygusal iniş çıkışlar ve kendi arayışlarınızla bulacağınız bir yolculuk şeklinde olabilir. 

Özellikle 14 Mart'la birlikte Satürn geri harekete başlamasıyla ilişkileri ve kişisel alanlarınızı gözden geçirme, tekrar ele alma etkileriniz artacak. Temmuz'a kadar sürecek bu enerji, Temmuz ile Eylül arasında dikkatinizi daha çok sosyal alanlarınızda ki tecrübelere ve gelişmelere verirken, bu süreçte kararlar alma dönemi yaşayabilirsiniz. Bu kararları hayatınızda aktive etme ise Eylül ile birlikte daha etkin olacak. 

Bu yıl duygusal olarak ilişkilerinizde sorgulama ve arayış içinde olabilir, kendi dengelerinizi bulmaya çalışırken, partnerinizle ilişkinizi daha net biçimde ele alabilirsiniz. Sorumluluklar sizi yorabilir. Dikkatiniz daha çok kendi duygularınızı ölçümlemeye yönelik olacağı için, partnerinizin talep edeceği ek yükümlülükler, ilişki hakkındaki sorgulamalar sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle yıl içinde ilişkilerinizde diyaloglarınıza ve empati kurmaya, durumlara karşı taraf açısından da bakmaya çalışmak sizin için önemli diyebilirim. 

Mayıs ayı boyunca gökyüzünde gerçekleşecek sert etkiler, ilişkilerle ilgili dikkatli olmanız gereken bir döneme işaret etmekte. 

2015 başında 1 - 21 Ocak arasında burcunuz üzerinde seyahat edecek olan Venüs sizi dikkat çekici kılarken, ilişkiler, aşk hayatınız adına aktif olacağınız enerjiler söz konusu. 

18 Mart ile 12 Nisan arasında aşk ve ilişkiler alanınızda bulunacak Venüs, bekar Oğlaklar için güzel fırsatlar sunarken, devam eden ilişkinizde renkli bir dönem yaşayabilirsiniz. Evli iseniz ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız hamilelik için 18 Mart ile 12 Nisan arası iyi bir zamanınız var. 

2015 yılında Venüs rötarı olacak. 25 Temmuz ile 6 Eylül 2015 tarihleri arasında hayatınıza katılacak önceden tanıdığınız birisi sizi etkileyebilir. Ancak unutmamalısınız ki Venüs gerilemesi dönemleri yeni ilişki başlangıçları açısından çok olumlu değildir. Gerileme bitiminde duygularınız değişebilir.  Venüs gerilemesi, değişimlere açık olacağınız bir alanınızda gerçekleşiyor ki sorunlu beraberliğiniz varsa yol ayrımına veya ani kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu, 2015'in size mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat