Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Kova burcunu parasal konularda neler bekliyor?

6,265
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Kova burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Kova burcu veya yükselen Kova, 


2015 yılında arkadaşlar, sosyal alanlar, maddi gelirleriniz, kendi kazançlarınız dışında elde ettiğiniz genel gelirleriniz adına yıl boyunca aktif olacak bir Satürn transiti yaşayacaksınız. Öncelikle işiniz veya genel hayatınızda ekip çalışmaları, organizasyonlar, düzenlemeler, planlarınız adına önemli sorumluluklar alacağınız bir sene olacak. sosyal alanlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili yükümlülükleriniz, etrafınıza olan ilginiz artarken, önemli dostluklar ve kalıcı ilişkiler adına bu yıl büyük adımlar atacaksınız. 

Kariyeriniz adına hayal ettiğiniz, planladığınız ve uzun süredir mücadele verdiğiniz alanlarda bu yıl taşlar otururken, ideallerinizi gerçekçi yaklaşımlarla dengeleyecek ve ağırlıklı olarak mantığınızla hareket edeceksiniz. Bu yıl sosyal alanlarda tohum atma, ekip ve grupların bir parçası olma, iş birliği yapma ve birlikten güç doğar bakış açısını bir anlamda deneyimlediğiniz bir sene olacak. Sonuçları uzun vadeli gelecek ve kalıcı işler yapacaksınız. Diğer yandan tüm bu konularda çok çalışma, disiplinli olma, sabırla hareket etme öğreneceğiniz dersler arasında geliyor. 

Elde edeceklerinizi uğraşı ile alacağınız bu yıl, sabırlı ve planlı olursanız sonuçları uzun vadeye yayılan güçlü iş birlikleri yapmanızda söz konusu. Bu yıl dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda gereksiz yükleri, lüzumsuz sorumlulukları ve eş işleri hayatınızda ayıklama zamanı. Zaten yoğun çalışma gerektiren işleriniz nedeniyle fazlasıyla yoğun olan programınızı birde angarya konu ve işlerle daha fazla zorlaştırmamaya bakın. İş planlarınızı iyi yapmalı, düzenli olmalısınız. 

11 Ağustos'tan itibaren başkalarından gelen maddi gelirler alanınızda aktif olacak Jüpiter, sizi beklediğiniz alacaklar, miras, nafaka, prim komisyon, kira gelirleri gibi farklı kaynaklardan gelecek alacaklarınız adına rahatlatacak. Evli iseniz eşinizin maddi konularda önemli gelişmeler yaşaması, evinizde yaşam standartlarınızın artması söz konusu olabilir. Eğer eşinizin iş ve maddi sorunları varsa, Eylülden itibaren gelişmeler sizi mutlu edebilir. Kredi borçlarının ödenmesi çözümlenmesi açısından da sonbahar sizi destekleyecek. Bu yılın ilk yarısı ortaklı konular, ekip çalışmaları, el birliği ile ortaya konulan iş alanlarınızda prensipli ve ciddi çalışmalar yapabilirseniz, bunların hasatını Ağustos'un ikinci yarısı özellikle Eylül ile birlikte almak, maddi gelirleri dengelemek ve fırsatlar yakalamak olası olacak. 

Yılın hemen başında 3 Ocak ile 20 Şubat arasında burcunuzda seyahat edecek olan Venüs sizi maddi anlamda daha şanslı kılacak. Ardından 20 Şubat ile 18 Mart'ta para alanınıza geçecek olan Venüs, maddi alanlarda güzel fırsatlar ve bolluk etkisi verecek. 

Haziran ayı boyunca mesleki alanlarınızda seyahat edecek olan Venüs, size bağlı çalışanlar, hizmetleriniz, iş alanlarınız, mesleki konularda güzel gelişmeler ve fırsatlar ile sürprizli bir dönem geçirmenizi sağlayabilir. 

25 Temmuz ile 6 Eylül arasında ise ortaklı işler, ortak işler için gelen teklifler, sözleşmeleri imzalamak adına dikkatli olun ve bu süreçte yeni bir ortaklığı başlatmamaya çalışın. Venüs rötarının etkin olacağı bu dönem teklifleri incelemek adına uygun olsa da, başlangıçlar için 6 Eylül sonrasını beklemelisiniz. 

Sevgili Kova burcu, yeni yılın size bolluk ve bereket getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat