Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Kova burcu aşk hayatı nasıl olacak?

16,632
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Kova burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Kova burcu ve yükselen Kova, 


2015 yılında yıl aşka hayatınızda hareketli bir dönem geçireceksiniz. Öncelikle sosyal alanlarınızda ki hareketli süreçler, sosyal sorumluluk işlerine vakit ayırma arzunuz, iş ve kariyer alanlarınızdaki yoğunluklar duygusal alanlarınıza zaman kalmaması sorununu gündeminize getirebilir ve partnerinizle bu konuda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişimin, sosyal etkinliklerin, hedeflerinize dönük olmanın ve artan sorumluluklar ilişki alanınızda sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. 

Bu yıl partneriniz veya eşiniz anlayışlı değilse, kontrolcü bir yapısı varsa, ilişkide sorunlara açık olabilirsiniz. Yılın hemen başı, 3 Ocak'la 20 Şubat arasında burcunuzda ilerleyecek olan Venüs, bilhassa bekar Kovalar için yeni bir ilişki verebilir. Her durumda ilgi çekici, fiziksel olarak daha alımlı olacağınız bu süreç duygusal alanlarınızda hareketlenme verecek. 

12 Mayıs ile 25 Haziran arası aşk alanınıza güzel etkiler verecek olan Venüs, bekarsanız yeni bir ilişki adına fırsat verirken, devam eden beraberliğinizde renkli zamanlar yaşamanıza olanak sağlayabilir. Flörte açık olacağınız bu dönem dikkat çekici olacağınız zamanlardan bir olacak. 

25 Temmuz ile 6 Eylül arasında evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda rötarda olacak Venüs, bu süreçte evliliğinizle ilgili var olan sorunları gündeme getirebilir. Bekarsanız bu dönem yeni bir ilişkiye başlamak veya evlenmek için uygun değil. Duygusal konulardaki her türlü adım Venüs rötarının bitiminden sonra ele almalısınız. 

Sevgili Kova burcu, 2015'in size mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat