Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Boğa burcunu parasal konularda neler bekliyor?

9,011
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Boğa burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Boğa burcu veya yükselen Boğalar, 


Bu yıl parasal konularda yılın başından itibaren gelir gider dengelerinizi iyi planlamak önemli olacak. Öncelikle 2015 yılı boyunca bankalarla ilişkileriniz, borç alacak dengeleriniz, kredi başvurularınız ve almayı planladığınız krediler açısından ayaklarınız yere sağlam basmalı. 

Yıl boyunca aniden gelişen parasal konulardaki iniş çıkış etkileri sizi hem tedbirli olmaya itecek, hem de nakit akışınızı iyi değerlendirmenizi, birikimlerinize önem vermenizi gerekli kılıyor. Bu sene başkalarından gelen parasal kaynaklarınız adına planlarınız ve koşullar değişim gösterme etkisi içinde. Örneğin eşinizin gelirlerinden faydalanıyorsanız, miras veya nafaka gelirleriniz varsa veya bu alanlarda beklentileriniz, alacaklarınız bulunuyorsa, planlarınızda sapmalar olabilir ki bu da sizin kendi borç veya ödeme dengelerinizi iyi ayarlama zorunluluğu getirmekte. Yılın ilk 8 ayı bahsettiğim alanlarda maddi gelirleriniz adına dikkatli olmak doğru olur. Dolayısı ile bu sene lüks gayrimenkul alımları, riskli yatırımlar, keyfi harcamalar, lüks tüketim alanlarında masraflarınızı dengelemeli, gereksiz harcamaları gider alanlarınızdan çıkarmalısınız. 

8 aralık 2014 ile 8 Nisan 2015 arasında Jüpiter gayrimenkul alanınızda rötarda olacak. Bu süreçte emlak, gayrimenkul alanlarında alım ve satımlar açısından çok destekli değilsiniz. Eğer bu alanlarda faal olmak durumunda iseniz ele aldıklarınızı dikkatli inceleyerek adım atmak gerekiyor. Bu süreç özellikle gayrimenkul sektöründe çalışan Boğalar adına kariyerlerini iyi yönetmeleri gereken bir dönem olacak. 

Bu yılın ilk yarısı 19 Mayıs ile 11 Haziran arasında gerçekleşecek Merkür rötarı parasal kazançlarınızı temsil eden alanda olacak. rötar boyunca maddi konulara, bankalarla olan anlaşmalara, her türlü parasal girişime dikkat etmeli, mümkünse bu alanları Merkür rötarı dışında planlamalısınız. 

14 Mart'tan itibaren başkalarının kaynaklarından gelen maddi gelirler alanınızda gerilemeye başlayacak Satürn nedeniyle 14 Mart ile 1 Ağustos arasında riskli adım ve yatırımlarda dikkatli olmak önemli olacak. Bu süreçte yani mart ayı boyunca giderler alanınızda geçecek olan Venüs, giderlerinizi arttırabileceği için Mart ayını bu yıl gelir gider dengeleri açısından dikkatli planlamak doğru olur. 

11 Ağustos'tan itibaren şans etkilerinizi yükseltecek olan Jüpiter, özellikle eğlence sektörü, borsa, çocuklarla ilgili işler yapan boğalar adına rahatlatıcı ve verimli etkiler başlatıyor. Ancak 18 Eylül ile 9 Ekim arası bu alanda gerileyecek olan Merkür, bu tarih aralığında eğlence sektörü başta olmak üzere ticari adımlarda dikkatli olmanız gerektiğini de vurgulamakta. 

Sevgili Boğa burcu, 2015'in size ve sevdiklerinize bolluk ve bereket ile gelmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat