Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Boğa burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

3,674
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Boğa burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Boğa burcu veya yükselen Boğa burçları, 


Bu sene öncelikle üreme organları, hemoroit, kalın bağırsak sorunları, kalça bölgesi kemik sorunları, idrar yolları, böbrek taşları veya iltihaplar, göz sağlığı açısından dikkat etmeniz gereken bir yıl geçireceksiniz. Öte yandan boğaz enfeksiyonları ve boğaz bölgesi sorunlarına da yatkınlığınız söz konusu. Geçirmeniz gereken bir cerrahi müdahale varsa ve siz çeşitli nedenlerle bunu erteliyorsanız bu sene mecbur kalabilirsiniz. 

Bilhassa 25 Temmuz ile 6 Eylül arası burcunuz yöneticisi Venüs'ün gerileme sürecinde özellikle idrar yolları ve böbrek hassasiyetleriniz artabilir. 

Bu sene tutulma dönemleri içinde 4 Nisan ile, 28 Eylül Ay tutulmaları dönemlerinde tutulma enerjileri, sağlık alanınızı etkiliyor. 

Nisan ve Eylül ayları sağlık hassasiyetlerinizin arttığı aylar olacak. Bu yıl beslenmenize dikkat etmek önemli. Eğer kilo sorununuz varsa, iradenizin daha güçlü olacağı bir yıl geçireceğiniz için kilo vermekle ilgili meselenin üstüne gitmeniz şartı ile rahat diyet yapabileceğiniz etkiler var. Virüs alma potansiyeliniz nedeniyle dışarıda yediğiniz yemek sayısını azaltmak veya emin olduğunuz yerlerden beslenmek doğru olur. 

Bu sene bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınızdan kurtulmak, doğru beslenmeyle ilgili yapılması gerekenleri günlük hayatınıza adapte etmek daha kolay ve akıcı olacak. bu nedenle bırakmak istediklerinizi belirleyerek kendinize yeni bir diyet ve beslenme programı yapmak çok faydalı olabilir. 

Sevgili Boğa burcu, sağlıklı bir sene geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat