Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Boğa burcu aşk hayatı nasıl olacak?

40,847
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Boğa burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen Boğa burçları,


Bu yıl özellikle bekar Boğalar adına Ağustos'tan itibaren Jüpiter'in aşk alanınıza geçmesiyle ilişki alanlarınıza yoğunlaşacaksınız. Bu süreçle birlikte aşk hayatınız da renkleniyor. Yılın ilk yarısı sizi zorlayan bazı aşk deneyimleriniz olabilir ama yılın ikinci yarısından, bilhassa ağustostan itibaren ilişkilerinizde ipler sizin elinize geçiyor. 

Evli boğalar için eğer çocuk sahibi değilseniz, özellikle Ağustos'tan sonra çocuk sahibi olma fikri size daha yakın gelecek. Evli boğaların çocuk sahibi olma veya karar veremedikleri ikinci çocuğa sahip olma açısından 2015 şanslı yılları olacak. Yine evli Boğalar açısından diğer bir hususta eşinizin veya hayat ortağınızın maddi alanlarda bazı sıkıntılarıyla ilgili manevi veya maddi olarak ona destek vermeniz gerekebilir. Yılın ilk yarısı ilişkilerinizde gerçekten ne istediğinizi belirleme, hayatınızda gereksiz bir ilişki veya kişi ile yollarınızı ayırma eğiliminiz yükseliyor. 

Yılın ilk çeyreğinde, 20 Şubat ile 16 Mart arası ilişkiler alanınızda hassas etkileriniz olacak. Gizli bir ilişki, platonik aşk, toplumdan gizlemek isteyeceğiniz bir aşk deneyimi veya beraberliği aniden hayatınıza adapte olabilir. Bu dönemde ilişkiler açısından ani kararlar vermekten kaçının. 

17 Mart ile 12 Nisan arası ilişkiler adına şanslı bir döneminiz olacak. Burcunuz yöneticisi Venüs?ün sizin alanınızda bulunacağı bu süreç, dikkat çekici, daha ışıklı, fiziksel olarak adeta parlak bir dönem yaşayacaksınız. Bu süreç beraberlik yaşamak, devam eden bir ilişkinizde güzel bir dönem geçirmek adına oldukça verimli olacak. 

Nisan başından itibaren burcunuza geçecek olan Mars'ın etkisi ile ilişkileriniz adına daha cesaretli ve özgüvenli olduğunuz bir dönem olarak bu yıl Mart ve Nisan aylarını gösterebilirim. 

Mayıs ayında gerçekleşecek Venüs - Plüton karşıtlığı sizi beraberlikleriniz veya evliliğinizde iletişim sorunları içinde bırakabilir. Mayıs, partnerinizle iletişiminiz adına esnek olmanız gereken bir ay olacak. Evli iseniz eşinizin işleri nedeniyle evi gerginlikler artabilir. 

Haziran ayı boyunca ilişki alanınızda Jüpiter ile birlikte seyahat edecek olan Venüs, halen bekarsanız yeni bir beraberliğe başlamanızı sağlarken, özellikle arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıyacağınız birinden etkilenmeniz olası olacak. 

Temmuz ayında gerilemeye başlayacak olan Venüs, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında yeni bir beraberliğe başlamanızı desteklemiyor. Bu dönemde başlayacağınız her türlü ilişkide daha sonra fikriniz değişebilir. Evliyseniz veya süregelen bir ilişkiniz varsa bu tarih aralığında tatil ve benzeri sosyal alanlarda partnerinizle gerginlikler yaşanabilir. Bu dönem geçmişten gelen sorunları tekrar önünüze koyabileceği için, halledilmeyen ama üstü kapanan sorunlarla yeniden yüzleşmeniz olası. 

13 Eylül'de gerçekleşecek Güneş tutulması sizin adınıza aşk alanınızda gerçekleşecek ki devam eden birlikteliğiniz adına ani gelişmeler söz konusu olabilir. Aralık ayında karşı burcunuzda ilerleyecek olan Venüs, bekar Boğalar adına evlilik veya evlilikle ilgili karar alma etkisi verebilir. Evli iseniz, eşinizle birlikte ortak bir plan veya organizasyon beraberliğinize renk katacak. 

Sevgili Boğa burcu, 2015 yılının size ve sevdiklerinize aşk, güzellik ve mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat