Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Balık burcunu parasal konularda neler bekliyor?

7,439
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Balık burcunu parasal konularda neler bekliyor?

Sevgili Balık burcu veya yükselen Balık, 


Kariyeriniz açısından 2015 yılının önemli teması Satürn'ün kariyer alanınızda konaklayacak olması. Bu etki hem iş ve kariyer alanlarınızda, hem de toplumsal statünüz adına elde edeceklerinizi büyük çaba ile kazanacağınıza işaret etmekte. Satürn bu alanınızda yıl boyunca hareket ederken, sizi iş değişikliklerine, farklı alanlarda deneyim kazanmaya itebilir. Kariyerinizde bulunduğunuz alandan sıkılma, artık farklı tecrübelere yönelme isteğinizi artırabilir. Diğer yandan her durumda işinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabileceği gibi, uzun vadede kullanacağınız önemli tecrübeleri deneyimleyebilirsiniz. 

Bu sene işinizle ilgili sınırlarınızı sonuna kadar zorlama, fiziksel ve zihinsel olarak oldukça tempolu olma, zor projeler veya sizi yorabilecek yöneticiler, işlerle uğraşmanız olası. Her durumda konsantre olmalı, ele aldığınız işlerde sorumluluklardan kaçmamalı ve çıkabilecek aksiliklere karşı planlı davranmalısınız. Risk almak, iyi planlamadan bir işe girmek veya yeni bir projeyi hayata geçirmek adına dikkatli olmak bu yıl oldukça önemli olacak. Sonuç almakta sabırlı olmanız bu yıl yine çok önemli. 

14 Mart'ta kariyer alanınızdan rötara başlayacak olan gezegen, 14 Mart ile 1 Ağustos arasında iş alanlarınızda dikkatli olmanızı, acele kararlar vermemeniz gerektiğini vurgulamakta. 

Bu yıl 11 Ağustos'ta karşı burcunuza geçecek olan Jüpiter, özellikle ortaklı işler, projeler açısından sizi önemli teklifler ve yeni projeler ile tanıştırabilir. Bu noktada unutmamanız gereken, Satürn ele aldıklarınız açısından sizi sonuç almakta yıl boyunca zorlayacağı için, teklifleri değerlendirirken, sonuçlarının kısa vadede geri dönmeyebileceğini hesaplamanız olmalı. Bilhassa Kariyer evinizde bulunan Satürn ile ortaklı alanınızda ilerleyecek olan Jüpiter'in Eylül'den itibaren belirgin şekilde kare açı içine girecek olması, ortaklı konularda iş bağlantılarınızda sorunlar ve aksilikler getirebilir. Dolayısı ile bu yıl iş konularında hiçbir zaman temkini elden bırakmadan durumları değerlendirmek ve hareket etmek önemli olacak. 

Bu sene kariyeriniz açısından diğer önemli bir hususta tutulmalar olacak. Yılın ilk tutulması Mart ayında burcunuzda gerçekleşecek. Bu süreçte hayatınızda yenilemek, düzenlemek istediklerinizi aktive etme arzunuz artabilir. Tutulma enerjileri yaklaşık bir yıllık sürece yayılır ama en fazla tutulmayı takip eden altı aylık dönemde daha da etkili olur. 

Sizi yakından etkileyecek ikinci tutulma ise 13 Eylül'deki Güneş tutulması olacak. Karşı burcunuzda oluşacak bu etki ortaklı konularda yeni bir bakış açısı kazanmanıza neden olabilir. Süregelen bir ortaklık ile artık yollarınızı ayırabileceğiniz gibi, ani gelişen yeni bir projeye de ilginiz artabilir. 28 Eylül'de gerçekleşecek Ay tutulması ise maddi alanlarınızla bağlantılı olacak. yılın ikinci yarısı maddi konulara dikkat etmeniz gerekmekte. Riskli yatırımlar açısından bu yılın iniş çıkışlı etkileri sizi kontrollü ilerlemeye davet etmekte. İş ve para alanlarınızla bağlantılı bir mahkeme veya hukuk davanız varsa, Eylül ayı ile birlikte sonuç almanız daha rahat olacaktır. Bu sene yabancılarla ilgili konular, yurtdışı bağlantıları, üretim işleri, hizmet sektörü, sağlık sektörü, ilaç sektörü alanlarında uğraşısı olan balıklar adına deneyimlere açık ama yoğun bir sene olacak. 

Yılın para açısından sizin adınıza şanslı dönemi ise Venüs'ün para alanınızdan yapacağı seyahat olacak ki 20 Şubat ile 18 Mart arası maddi konularda bereketli bir dönem söz konusu. 

Genel olarak bu yıl maddi konularda temkinli olmak, sizi büyük borçlara veya kredilere yöneltecek işlere daha ihtiyatlı yaklaşmak gerekmekte. Planlı olmayı öğrenmeli, dikkatli hareket etmelisiniz. Ev alımı, araba değişimleri gibi daha büyük bütçeli yatırım veya giderlerinizde hesaplı olmalı, ihtiyacınız olmayan hiçbir alımı bu sene yönelmemelisiniz. Eğer sabırlı, planlı ve hesaplı olabilirseniz, sorumluluklarınızı iyi yönetebilirseniz yılın etkilerini daha olumlu kullanma şansınızda söz konusu olacaktır. 

Sevgili Balık burcu, yeni yılın size bolluk ve bereket getirmesi dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat