Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Balık burcu aşk hayatı nasıl olacak?

17,771
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Balık burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen Balık, 


Bu yıl ikinci yarısı evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza geçecek olan Jüpiter ile özellikle bekar Balıklar adına duygusal hayatlarında ilginç gelişmeler yaşanabilir. Evli Balıklar için ise eşiniz veya partnerinizle ilgili sevindirici gelişmeler sizi de özellikle maddi alanlarda rahatlatabilir. Bekar Balıkların bu yıl evlenme potansiyelleri sonbaharla birlikte artıyor. Devam eden ilişkinizde bakış açınız değişebilir ve planlarınızı evlilik üzerine odaklayabilirsiniz. 

Venüs bu yıl 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında rötarda olacak. Venüs rötar dönemleri evlenmek veya evlilik adına önemli adım atmak için uygun değildir. Bu nedenle bu tip planlarınızı bu döneme denk getirmeden organize etmeye gayret edin. 

Venüs, bu yıl 28 Şubat ile 20 Ocak arası burcunuzda bulunacak. İlgi çekeceğiniz, ilişkilere dönük olacağınız bu süreç bekar Balıklar için ilişki alanlarında hareketle verecek. Süregelen ilişkinizde söz veya nişan gibi planlarınız varsa bu dönemde bu tip adımlar atmak adına yine destekli olacaksınız. 

9 Mayıs ile 5 Haziran arası aşk ve ilişki alanınızda seyahat edecek Venüs sizi ilginç deneyimlerle şaşırtabilir. Bu süreçte yeni biri tanışma, var olan ilişkinizde renkli ve güzel bir dönem yaşama, evli iseniz eşinizle daha romantik etkiler içinde olma söz konusu olacak. Bu süreç çocuk sahibi olmak adına da yine uygun. Bu sene aşk ve ilişkiler adına daha ciddi ve oturaklı ilişkiler genel beklentileriniz arasında. Eğer evli iseniz, ilişkinizin yerine oturması, çocuk sahibi olma gibi etkiler sizi beraberliğinizde yeni sorumluluklar almaya yöneltebilir. En genel hali ile ise genel olarak arayışta olmaktan ziyade ilişkilerde güven duymak, kendinizi güvende hissetmek arzunuz artacak. Duygusal olarak olgunlaştığınız, artık ilişkinize veya evliliğinize daha farklı şekilde bakmaya başladığınız olgunlaşacağınız bir dönem geçirebilirsiniz. 

Sevgili Balık burcu, 2015'in size mutluluk getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat