Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Aslan burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

2,648
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Aslan burcu sağlık konusunda nelere dikkat etmeli?

Sevgili Aslan burcu veya yükselen Aslanlar, 


Bu yılın özellikle yılın ilk çeyreği, eğlence sektörü, borsa, eğitim, çocuklarla bağlantılı konularda işler yapıyorsanız sorumluluklarınızın arttığı ve önemli tecrübeleri deneyimleyeceğiniz bir sene olacak. İş ve özel alanlarınız arasında zaman sorunu yaşamanız nedeniyle özellikle iş alanlarınızı iyi planlamanız doğru olur. Öncelikle sistemli çalışmanız, organize olmanız ve öncelikli konuları daha iyi ayırt etmeniz yönünde etkiler sizi bir anlamda zorlayacak. Bu sene konfor alanlarınıza dönük olmak, işleri geldiği gibi düzensiz ele almak sizi bilhassa yılın ikinci yarısı karışıklıklar içinde itebilir. 

Özellikle Satürn'ün rötarda seyir edeceği, 14 Mart ile 1 Ağustos arası ev alanlarınız ile iş yoğunluğunuz arasında denge kurmak daha da önemli olabilir. 

21 Ocak ile 11 Şubat arasında mesleki alanlarınızda gerçekleşecek Merkür gerilemesi, iş konularında eskiden başlayan ve sonuçlanmamış konuların tekrar önünüze gelmesine neden olabilir. bu süreçte personel almak, yardımcı veya size hizmet edecek birini işe başlatmak, sonradan bu kişi ile ilgili fikirlerinizi değiştirmenize veya beklediğiniz performansı vermediğini görmenize neden olabilir. Bu tarih arasında iş ve mesleki konularda kontrat ve benzeri anlaşmaları ya imzalamayın ya da detaylı inceledikten sonra imza atın. 

Maddi alanlarda bu sene birikim yapmak, eğlence, tatil veya benzeri harcamalarınızda planlı olmak önemli olacak. Diğer yandan çocuklarla ilgili giderler artabilir. 

Bu yıl burcunuzda ağırlıklı olarak gerçekleşecek Venüs rötarı, 21 Temmuz ile 1 Ağustos arasında maddi gelirleriniz ve beklentileriniz açısından duraksama yapabilir. 

25 Temmuz'dan itibaren burcunuza geçecek olan rötardaki Venüs, 6 Eylül'e kadar Ağustos boyunca lüks harcamalarınızı kontrollü tutmanız gerektiğini vurguluyor. 

Finansal alanlarınız adına bu yıl 11 Ağustos'tan itibaren para evinize geçecek olan Jüpiter, kazançlarınız ve maddi gelirleriniz adına bu yılın Ağustos'tan itibaren başlayan döneminde sizi destekleyerek rahatlamanıza, bu alanda fırsatlar yakalamanıza deste olacak. 

Parasal açıdan şanslı döneminiz yılın ikinci yarısı Ağustos'tan itibaren başlıyor.

10 Ekim ile 8 Kasım arası para alanınızda Jüpiter'le birlikte seyahat edecek Venüs maddi konularda yaz ayları boyunca süregelen dengesiz etkilerinizi toparlayarak fırsatlar yakalamanıza olanak sağlayacak. 

Jüpiter'in Ağustos ile birlikte geçeceği yeni alan parasal alanlar kadar kariyerinizde satış, tanıtım, kendinizi ifade etme konularında desteklediği gibi, bankacılık ve benzeri finans ağırlıklı bir işte çalışıyorsanız kendinizi daha rahat ortaya koymanıza da destek verecek. 

Yine Ağustos'la birlikte başlayan süreçte sahip olduğunuz gelir getiren alanlar, işler açısından değer kazanma, kar elde etme etkiniz de yükseliyor. Prim veya komisyonlu işler yapıyorsanız, yılın ikinci yarısı bu tip gelirlerinizde de artış olacaktır. 

Bu yıl parasal konularda ve kariyerinizde dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da, özellikle maddi alanlarda riskli adımlar atmadan önce koşulları her yönü ile değerlendirmeye çalışmanız olacak. Eğer borsa türü bir geliriniz veya işiniz varsa, yıl boyunca risk yönetimini çok iyi planlamanız gerekmekte. Borsada riskli adımlar bu yıl beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Gelirleriniz açısından daha güvenli olan yol daha çok bankacılık üzerinden yatırımlarınızı değerlendirmeniz olarak belirginlik vermekte. Abartılı harcamalar, düşünmeden yatırım yapma veya giderleri kontrol etmeme, bilhassa yılın ikinci yarısı artan gelirlerinizi iyi değerlendirememenize neden olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat