Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015'te Aslan burcu aşk hayatı nasıl olacak?

16,956
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015'te Aslan burcu aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Aslan Burcu ve yükselen Aslanlar


Bu yılın sizin için önemli etkilerinden biri Satürn'ün 23 Aralık'tan itibaren aşk alanınıza geçecek olması. Yıl içinde ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili konuları düzene koymanız, bakış açınızı değiştirmeniz, sorumluluklarınızı tekrar ele almanız öne çıkıyor. Bu yıl deneyim dolu ilişkiler duygusal olarak sizi zorlarken, bir yandan da aşka bakış açınızı değiştirmenize ve ilişkilere daha olgun bakmanıza neden olabilir. 

2015 yılında Aslan burcu ve aşk

2015 boyunca süregelen ilişkinize artık daha ciddi bir zeminde bakarak, evlilik ve benzeri konulara kendinizi daha yakın hissetmeniz söz konusu olacak. Evli iseniz ve çocuk sahibi değilseniz, çocuk sahibi olmak adına adım atmak, çocuk sahibi olmayı planlamak veya artık karar vermek olası. Çocuğunuz varsa onunla ilgili sorumluluklarınız artarken, çocuklarla ilgili konulara daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. 

6 Haziran ile 15 Temmuz arasında burcunuzda seyir edecek Venüs, sizi dikkat çekici kılacak. Bu yılın ilişkiler açısından şanslı bir aralığı olacak bu tarih, aşk hayatınızda renkli bir zamana da işaret etmekte. Yeni bir beraberlik, süregelen ilişkinizde karar almak, evli iseniz eşinizle güzel paylaşımlar yaşamak adına destekleyici etkiler içinde olacaksınız. 

2015 yılında Aslan burcu ve ilişkiler

Bu yıl aşk hayatınız adına önemli bir durum da Venüs'ün burcunuzda rötar yapacak olması. 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında rötarda seyredecek olan Venüs, gerileyerek Ağustos'tan itibaren burcunuza geçmiş olacak ki bu süreç ilişkiler adına dikkatli olmanız gereken bir dönem. Venüs rötarı sırasında öncelikle evlilikle ilgili bir adım atmamak çok doğru olur. Bu yıl evlilik planınız varsa, nikah, düğün veya nişan türü törenleri Venüs rötar sürecine denk getirmeyin. Yine Venüs rötarı aralığında başlayacağınız yeni bir ilişki 6 Eylül'den sonra duygularınızda değişime neden olabilir. Bu nedenle yeni bir beraberliğe başlamamak bu süreçte doğru olacaktır. 

2015 yılında ilişkileriniz adına Eylül ayına kadar olan dönemde hassas etkilerden geçebilirsiniz. Eylül'den itibaren ise daha daha çok artık aşka yönelik kararlar aldığınız ve bu kararları uygulamak adına adım atmak isteyeceğiniz bir süreç söz konusu olacak. 

Sevgili Aslan burcu, 2015 yılının size ve sevdiklerinize güzellikler getirmesini, mutluluk içinde yılı tamamlamanızı dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat