Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015 yılındaki Venüs gerilemesinde nelere dikkat etmelisiniz?

4,808
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015 yılındaki Venüs gerilemesinde nelere dikkat etmelisiniz?

Venüs retrosu
(27 Temmuz - 6 Eylül 2015)

27 Temmuz'da başlayacak olan Venüs gerilemesi kısa bir süre Başak burcunda konaklarken, 2 Ağustos'tan itibaren Aslan burcunda devam edecek. Gerileme 27 Temmuz ile 6 Eylül arasında aktif olacak.

Venüs, ilişkilerimizi, estetik konuları, mimari ve iç mimariyi, sanatı, güzelliği, kadın erkek ilişkilerini, konfor ve lüks beklentilerimizi, yatırımları ve maddi konuları temsil eder. 

Venüs gerilemesi döneminde dikkat edilmesi gerekenler

Venüs gerilemesi döneminde yaptığımız yatırımlara dikkat etmemiz gerekiyor. Hayatımızdaki bolluk ve bereket enerjilerini temsil eden gezegenin enerjilerini bir anlamda bloke ettiği bu zaman aralığı boyunca, maddi konularda duraksamalar yaşanabilir. Bu dönemde yatırım yapmak, önemli bir yatırımı başlatmak, öncelikle giderlerinizi planlamakta zorlanmanıza neden olabilir. Venüs retrosu maddi alanlarda sıkışıklık verebileceği için, bilhassa Venüs konularıyla ilgili girişimde bulunmak bu dönemde destekli değil. 

Venüs, estetik konulardan da sorumludur. Bu nedenle estetik üzerine hizmet veren bir yerin açılması, yatırım yapılması uygun olmaz. Ev ve işyeri dekorasyon konularında beklemek doğru olur. Masraflar hesaplarınızın üzerinde olabilir veya yaptırdığınız dekorasyonu gerileme bittikten sonra beğenmeye bilirsiniz. Kuaför ve benzeri iş yerlerini açmak, devir almak, bu tip yerlerde dekor değişikliğine gitmek, pahalı bir yatırım yapmak için dönemin bitmesini beklemek gerekmekte. Her türlü lüks ve konfordan sorumlu olan gezegen, bu süreçte lüks tüketimde dikkatli olmak gerektiğini vurgulamakta. Araba ve ev alımlarında da iyi düşünmek doğru olur.

Venüs fiziksel güzellikle de bağlantılıdır. Gerileme dönemi ağırlıklı olarak Aslan burcunda olacağı için, bilhassa saçlarınızla ilgili iddialı değişimler yapmayın. Fiziksel estetik içerikli bir müdahale düşünüyorsanız, bekletin, gerileme sonrasına erteleyin. Abartılı değişiklikler yapma arzunuz artabilir ki bu süreçte her türlü estetik değişiklikte durmak, beklemek gerekmekte. 

Venüs ilişkilerden ve aşk hayatımızdan sorumlu önemli bir gezegendir. Gerileme döneminde kuşkusuz en fazla dikkat etmemiz gereken alan bu nedenle ilişkilerimiz olacaktır. Venüs retrosu boyunca bir ilişkiye başlamak kadar, bitirmek, sonlandırmak da uygun değildir. Zira gerileme süreci sonunda fikriniz değişebilir. Mümkünse evlilikle ilgili karar almamak veya düğün, nikah, nişan planlarınızı gerileme sürecine denk getirmemek gerekir. 

Süregelen ilişkilerinizde karşı tarafla birbirinizi yanlış anlamaya, sorunları büyütmeye her zamankinden daha eğilimli olacaksınız. İlişkilerinizde özenli ve esnek olmalı, sorunları kişiselleştirmeden ele almaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda eleştirel, abartılı tepkilere daha yatkın olabilirsiniz veya karşı taraf sizi şaşırtan, daha önce karşılaşmadığınız davranışlarda bulunabilir. Bu dönemi aşk açısından sağduyu ile geçirmek önemli olacak.

Venüs gerilemesi, istenmeyen veya sürpriz gebeliklere, ani gelişen ilişkilere de eğilim verir. Gerileme süreci boyunca duygusal hayatınız açısından yanılgılara açık olacağınızı unutmadan ilişkilerinizi yönetmek çok önemlidir. 

Venüs gerilemesini hayırlı şekilde tamamlamanızı dilerim. Yeni bir konuda görüşmek üzere. Sevgilerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat