Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2015 yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

504
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

2015 yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

2015 yılbaşı makyajı, diğer senelere nazaran daha çarpıcı ve kişilikli bir makyaj olmalıdır. Gözler ön planda olup, dudaklar geri planda kalabilir. Bu senenin trendlerine uygun olarak metalik renkte farlar, ışıltılı, altın renkli farlar uygulanabilir.

Dudakta ombre makyaj uyguladık. Ombre makyajını kırmızı ve siyahlarla güçlendirebilir, farklı renklerle uygulayabilirsiniz.

Yanaklarda daha fresh allık uygulamaları yapılabilir. Gözler ön planda olmakla birlikte, cildin pürüzsüz görünmesi önemlidir.

2015 yılbaşı makyajında dikkat etmemiz gereken hususlar, öncelikle cildin nemlendirilmesi ve bazın sürülmesidir. Ardından cilde uygun fondöten tonu yüze yedirilmelidir. Sonrasında concealer ile açık olan bölgelerde gölge uygulaması yaptık. Pudra ile sabitledik ve göz makyajına geçtik. 

Gözümüzün üzerine açık bir baz uygulayarak şampanya tonundaki farımızı üzerine sabitledik. Koyu renk farla gölgeler elde ettik. Ve takma kirpikle alımlı bakışlar elde ettik. Sonrasında allık ve dudak uygulamasına geçerek makyajımızı tamamladık.

Sizler de bu makyaj uygulamasını rahatça uygulayabilir ve kullanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat