Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2 Şubat 2014 Venezia - Varese maç sonucu ne olur?

250
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

2 Şubat 2014 Venezia - Varese maç sonucu ne olur?

Varese, sert savunma karşısında bocalayabilen bir takım. Son maçta kendi evlerinde sert Milano savunmasını aşamayarak 71-76 mağlup olduklarını görüyoruz. Bu deplasmanda da karşılarında iyi savunma yapan bir rakip bulacaklar. Deplasman karneleri de pek parlak değil, 8 maçta sadece 2 galibiyet alabilmişler. Clark KeeKee, Ere Ebi, Adrian Banks, Achille Polanora ve Shadi Ambrosini gibi isimlerden iyi katkılar alıyorlar.

Venezia, kendi evinde çok başarılı bir takım, 8 iç saha maçından 6 galibiyet çıkarttıklarını görüyoruz. Son 2 maçlarında savunma ön plana çıkmış durumda bu maçta da yine sert savunma ile rakibi bozmaya çalışacaklarına inanıyorum. Eski Karşıyakalı Andre Smith'in takımın en önemli skor opsiyonu durumunda, Donnel Taylor, Luca Vitali, Hrvorje Peric, Nate Linhart gibi iyi isimlerle kendi evlerinde şanslı olduklarını düşünüyorum. 

İlk tercihim alt olacak, daha sonra ise Venezia'ya kendi evinde güvenme taraftarıyım. Maç sonucu ve oran tahminlerini videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat