Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

19 Mayıs 2015 Merkür rötarı hangi burçları etkileyecek?

3,490
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

19 Mayıs 2015 Merkür rötarı hangi burçları etkileyecek?

19 Mayıs ile 11 Haziran arası etkin olacak Merkür rötarı İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu nedenle de rötardan en yoğun İkizler burcu ile özellikle yükseleni İkizler olanlar etkilenecek. 


İkizler burcu rötar boyunca her türlü iletişim konusunda hassasiyetler yaşarken, eşya kayıpları, unutkanlıklar, kazalar açısından hassas olacaklar. Ele aldıkları işlerde dikkat dağınıklıkları söz konusu olurken, İkizler burcu adına daha önce başlayan ve tamamlayamadıkları konuları tekrar ele alma şansı da söz konusu. İkizler ile birlikte tüm hava burçlar, Kova ve Teraziler açısından da rötar etkili enerjilere sahip. 

Kova burcu ve yükselen Kovalar ilişkiler, çocuklar, kişisel konular ile eğitim alanlarında rötar etkilerini yaşarken, Terazi burçları ve yükselen Teraziler ise yurtdışı konuları, eğitim ve hukuki alanlarda duraksamalar yaşayabilirler ve bu konularda temkinli olmalılar. 

Ateş etkisine sahip burçlar; Koç, Aslan ve Yaylar açısından ise rötar etkisi şöyle olacak:

Koç burcu, yakın çevresiyle ilgili konuları tekrar ele almak zorunda kalabilir. İletişimde çok dikkatli olmaları gereken konuştuklarına, yazdıklarına dikkat etmeleri gereken bir dönem geçirecekler. 

Aslan burcu, sosyal alanları, arkadaş ilişkileri açısından ilginç bir dönem geçirebilir. 

Yay burcu ise evlilik ve ilişkiler açısından gergin bir rötar dönemi geçirecek. İlişkiler açısından acele kararlar verilmemesi doğru olur. Anlaşmalarda dikkatli olsunlar, ortaklı işlerinde sakin kalmaya özen göstersinler. 

Toprak etkisi taşıyan Boğa, Başak ve Oğlak burçları ise rötarı şöyle yaşayacak. 

Boğa burçları maddi konular, internet üzerinden yapacakları alışveriş ve para transferleri açısından dikkatli olmalılar. Ayrıca Boğa açısından ifade tarzlarına özen göstermeleri gereken bir dönem olacak. 

Başak burcu kariyer ve iş alanlarında bu süreci çok dikkatli geçirsinler ve zor bir dönemden geçeceklerini bilerek akılcı hareket etsinler. 

Oğlak burçları sağlık, çalışma alanları, gündelik işler ve meslektaşları ile ilişkiler açısından dikkatli olmalı. 

Su etkisi taşıyan burçlara göz atacak olursak, Yengeç burcu gelir gider dengesine çok dikkat etmeli, parasal ve ticari konularda herkese inanmamalı ve hiçbir girişimde bulunmamalı. Zihinsel olarak gergin bir dönem ve geçmiş konularla ilgili sorunlar yaşanabilir. 

Sakin olması ve rötarın geçmesini sabırla beklemesi gereken önemli burçlardan birisi de Yengeç olacak. 

Akrep burçları; krediler, geçmiş vergi borçları, sigorta işleri açısından karışıklıklar yaşayabilir. Genel olarak Akreplerin bu süreçte dikkatli olması gerekiyor. 

Balık burçları ev ve aile konularında hassas olacaklar. Yeni bir ev alımı, kiralanması, sözleşmeleri, taşınmalar bu döneme denk gelmese iyi olur. Yapılacak anlaşmalarda dikkatli olsunlar. Ev içinde teknolojik ve teknik sorunlara karşı tedbirli olmaya gayret etsinler. 

Her şeyin güzellikler içinde geçeceği bir Merkür rötarı süreci geçirmenizi dilerim. Sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat