Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüz dolgusu nedir?

5,018
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yüz dolgusu nedir?

Dolgu işlemleri genellikle cilt altına, sorunlu bölgeye, iğne yoluyla ya da kanül denilen ucu sivri olmayan, boru şeklindeki malzemelerle verilir. Amaç buradaki boşluğu gidererek o ciltte toparlanma sağlamaktır. Kırışıklıkları, sarkmaları gidermek için güvenle kullandığımız bir yöntemdir.

Yüz dolgularında malzeme seçimi çok önemlidir. Özellikle hyalüronik asitli dolgular, göz altında ve dudak bölgesinde güvenle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda eğitilebilir olması sebebiyle herhangi bir sorunla karşılaştığımızda kolaylıkla bu malzemeden kurtulabiliriz.

Yüz dolgusu etki süresi

Dolguların süresi genellikle 8-18 ay arasında değişir. Ancak yüz dolgusu uygulamalarından sonra cilt yenilenmesi aktif hale geldiği için aslında hedeflenen süreden daha fazla bir süre etki sağlanabilmektedir. Cilt yenilemesi de meydana geldiği için otomatik olarak hastanın cildinde bir gençleşme söz konusu olmaktadır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat