Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,970
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Yengeç & Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Haziran ayı sizler için içsel huzur arayışı, kendinize zaman ayırmak ve günlük rutininizde düzenlemeler yapmak istediğiniz bir enerji ile başlıyor. 

28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ruhsal uyanışı başlatıyor. 7 Haziran'da başlayacak olan Merkür gerilemesi ise 3 Temmuz'a kadar devam edecek. 

Merkür 3 derece Yengeç burcunda başlayacak gerilemeye. Bu gerileme etkisi ile Haziran ayının genel enerjisi olan hayatanızda istediğiniz yenilenme enerjisini biraz askıya almanıza neden olacak. 

Bazen elimizde olmayan nedenlerle gecikmeler yaşayabiliriz. Siz de ertelemek zorunda kalacağınız bir takım konular ile meşgul olabilirsiniz. 

Merkür'ün retro sürecini iyi değerlendirip, hedeflerinizi ve isteklerinizi iyi planlamalısınız. Ayrıca Merkür'ün gerileme döneminde, iletişimsel anlamda da daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. 

Bu ay dostlarınız ile vakit geçirmek, eski arkadaşlar ile birlikte olmak size çok iyi gelecektir. Bir dostunuza destek olmak durumunda kalabilirsiniz.

Haziran ayı ortalarında, özellikle 10 - 17 Haziran civarlarında aşk hayatınızda bir takım yanlış anlaşılmalar, sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Burcunuzun yönetici gezegeni Ay ile Satürn'ün temas halinde olacağı 11 Haziran tarihinde biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bu nedenle özellikle bugün kendinizi çok yoracak aktivitelerden uzak tutmanızı, sakin bir gün planlamanız önerilir.

Bir süredir yuva alanınızda yenilikler getiren Mars'ın düz pozisyona geçmesi ile özellikle iş hayatınızda yaşadığınız değişimleri kabul etme ve yeni düzeninize alışmayı da beraberinde yaşadınız. 

21 Haziran'da burcunuza geçiş yapacak Güneş ile kendinizi biraz daha enerjik ve yenilenmiş hissetmeye başlayacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat