Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,833
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta başı pazartesi ev ve aile, yaşam alanlarınızla ilgili konular, ebeveynleriniz, iş koşturmaları sizin daha fazla yoğunlaştığınız alanlar olacak. 


Salı ve çarşamba gökyüzünde enerjiler sert etkiler verirken, tutkular artıyor, çabuk öfkelenme, olaylara kendi açımızdan bakma söz konusu. 

Bu hafta restleşme, kendi bildiğini okuma, istekleri diretme ve ödün vermeden adım atma etkileri yükseliyor ki, sizin adınıza bu etkiler, bu enerjiler sizin adınıza çocuklar, çocuklarınızla ilişkileriniz adına sizi hassas kılacak. Bekarsanız, aşk ve ilişkiler adına salı ve çarşamba günleri bahsettiğim alanlarda dikkatli olmalısınız. 

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay, sizi yoğun etkileyecek. Öncelikle kısa vadede sağlığınıza dikkat etmeli, gerginlik kaynaklı sinirsel sorunlara karşı daha açık olacağınızı bilmelisiniz. 

Dolunay hayatınızda, çalışma alanlarınız, meslek konuları, iş arkadaşlarınızla ilgili bölümleri aktive edeceği için, Dolunay dönemi olan perşembe ve cuma günleri hassasiyetleriniz artacak ve olaylara daha az tolerans gösterme, çabuk parlama ve tepkisel, duygularla hareket etme eğiliminde olabilirsiniz. 

İş ve mesleki konularda bir süredir tıkanık giden ve çözülmeyen durumlar, görüşmeler de birden sonuçlanmaya gidebilir. 

Hafta sonu karşı burcunuza geçecek olan Ay, sizi eş ve evlilik alanlarınıza yoğunlaştıracak. Bekarsanız ikili ilişkilerinize yönelmek ve partnerinizle vakit geçirmek iyi gelebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat