Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

740
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, pazartesi günü sizi maddi konulara dönük kılacak etkiler, bir yandan da otorite konumdaki kişiler veya devletle ilgili işlerinizde özellikle finansal girişimlerinizde tersliklere açık olacağınız enerjiler verebilecek. Bu nedenle parasal konulardaki bilhassa başkalarına da bağlı olan adımlarınızı haftanın ilk günü dikkatli planlayın. 


Yengeç burcu bu hafta 

Salı gününden itibaren yakın çevrenizle ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. Eğer bu hafta yapmak durumunda olduğunuz bir organizasyon, kısa bir seyahat veya önemli bir haberleşme varsa, bu konulardaki adımlarınızı salı ile perşembe günleri arasına almak sizin adınıza daha destekleyici. 

Çarşamba günü duygusal olarak sizi daha hassas kılacak enerjiler, başkalarıyla ilgili sorunların çözülmesine yardım etme ve destek vermeye yönlendirebilir. 

Bu hafta boyunca duygusal konularda üstünüze gelinmesinden ve eleştirilmekten dolayı çabuk gerginleşebileceğiniz için, ele aldığınız her türlü işi kendi yöntemlerinizle çözmek isteyecek ve müdahele edilmesinden hoşlanmayabilirsiniz. Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde diyaloglara dikkat edin. 

Mars'ın hafta başından itibaren ilişki alanınıza geçiş yapmasıyla, ikili ilişkilerinizde aktif, girişken hatta gözükara hareket edebilirsiniz. Gerginlik ve olayların büyütülmesine açık olan enerjileriniz, düşünmeden hareket etmemeniz gerektiğini vurguluyor. 

Bu hafta perşembe akşam saatlerinden itibaren, özellikle ikili ilişkilerinizde diyaloglarınıza özen göstermek sizin adınıza oldukça önemli. Beraberliğinizde çözmeniz gereken bir durum varsa, bunu Ay'ın açısız ilerleyeceği, perşembe 17.45 ile 19.30 arasındaki dilime denk getirmeyin. Bu aralıkta ruhsal olarak da kendinizi huzursuz hissetmeniz söz konusu olacak. 

Cuma ve cumartesi günleri eviniz ve ailenizle ilgili konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ev içi kazalara ve suyla ilgili sorunlara dikkat edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat