Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,286
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizin adınıza gelir gider dengeleriniz, gizli kalmış alanlarınız ve gizledikleriniz ile ruhsal tepkileriniz adına önemli olacak. 

Burcunuzun yöneticisi Ay'ın devinimleri sizi başka burçlara göre daha yoğun etkiler. Bu nedenle Yeni Ay ve dolunay süreçleri Yengeçler adına önemlidir. 

Bu Yeni Ay'ın etkilerine başlamadan önce bilmelisiniz ki Yeni Ay günleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Zira başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Yeni Ay kapalı ve herkesten gizli tuttuğunuz alanlarda etkin olacağı için, düşmanlar, rakipler ve gizli kalmış durumlarınız adına dikkatli olmanız gereken bir sürece işaret ediyor. 

Bu hafta çarşamba gününden itibaren özellikle cumartesi gününe kadar ruhsal olarak karamsar ve depresif olabilir, kendi içinize çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. 

Hafta sonu burcunuza geçecek olan Merkür, sizi bu etkilerden cumartesi gününden itibaren çıkaracak ve zihinsel olarak yoğun olacaksınız. 

Eskiden gelen konular özellikle çarşamba - pazar günleri arasında sizi gereksiz şekilde meşgul edebilir. 

Bu hafta, çarşamba ve perşembe günleri sonuçları uzun vadeye yayılacak adımlar atmayın. Kendinizi oyalamaya ve eski konular üzerinde fazla düşünmemeye çalışın. 

Hafta sonu cumartesi gününden itibaren burcunuzda ilerleyecek Ay, sizi daha aktif ve rahatlamış kılacak. 

Hafta sonu kişisel ihtiyaçlarınıza, kişisel bakıma yönelik hareket etmek sizi rahatlatır. Kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi uygulamak için hafta sonu etkileri gayet uygun görünüyor. 

Bu haftanın ve Yeni Ay enerjilerinin size ve sevdiklerinize güzelliklerle sunmasını dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat