Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,379
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta astroloji açısından önemli etkiler var. Öncelikle pazartesi günü akşam üstü 17.00 civarında gerçekleşecek Yeni Ay sizi iletişim, basın ve medya ilişkileriniz, yayıncılık, eğitim, kısa yolculuklar, yakın çevrenizle olan diyalog ve haberleşmeler açısından yeni bir döneme davet ediyor. 

Yengeç burcu bu hafta

Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sırasında Merkür'ün de etkin olması, öncelikle organize olmak, toparlamanız gereken konuları düzene koymak ve artık hayata geçirmek adına son derece verimli etkiler verecek. 

Bu hafta etkili olacak Mars - Satürn kavuşumu ilişkileriniz, aşk hayatınız ve duygusal tepkileriniz adına dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Özellikle partnerinizle diyaloglarınıza bu hafta özen gösterin. Geçmişten gelen sorunlar üzerinde fazla durmamak gerekiyor. 

Bu hafta, çocuk sahibi iseniz çocuklarla ilgili sağlık sorunları adına temkinli olmanızda fayda var. 

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Maddi alanlarınızda kavuşum yapan Jüpiter ve Venüs, parasal konularda fırsatlar getirebilecek ancak genel enerjiler sonuca ulaşmakta zorluklar verebileceği için bu hafta parasal iş ve yatırımlarınızda durumları detaylı ele almak doğru olacak. 

Genel olarak duygusal konularda hassas olan etkiler, durumları çok yönlü değerlendirmeyi ve planlı hareket etmeyi sizin adınıza bu hafta vurgulu kılıyor. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat