Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta sonu burcunuzda gerilemeye başlayacak olan Merkür, haftayı sizin adınıza hassas etkilere açık tutacak.

Burcunuzda gerçekleşecek Merkür gerilemesi her ne kadar cumartesi günü rötarına başlasa da, etkileri çarşambadan itibaren aktive olacak diyebilirim. 

Bu nedenle hafta ortasından itibaren, ince detay isteyen konulardan, aşırı dikkat gerektiren zorlayıcı her türlü faaliyetten uzak durun. 

Bu hafta kendinizle ilgili fiziksel ve estetik değişiklikler yapma planlarınız varsa, biraz beklemek ve acele karar vermemek yerinde olur. 
Hafta başı pazartesi ve salı günleri finansal konular ve bankalarla ilgili işlerinize yönelmek için destekleyici enerjiler var. 

Çarşamba gününden itibaren iletişime ve çevrenizle kurduğunuz kontaklara dikkat edin. Yanlış anlaşılmalara açık olan etkileriniz, özellikle iş ve benzeri toplantılarda önceden hazırlanmanız ve aksiliklere karşı tedbirli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

Hafta sonu ise, ev ve aile konuları, evinizle ilgili dekorasyon ve benzeri çalışmalar, aile toplantıları veya ebeveynlerle ilgili konular öne çıkacak. Ancak özellikle evle ilgili yapacağınız tadilat ve benzeri çalışmalar adına hem bu hafta, hem de önünüzdeki 3 haftalık süreçte yeni başlangıçlar yapmayın. Daha çok planlayın ve araştırın ama başlangıcı Merkür rötarının sonrasına bırakın. 

Hafta sonu boyunca Ay ve Mars birlikteliği sizi özel ilişkileriniz ve yakınlarınızla olan diyaloglarda gerginliklere açık tutacak. Bu nedenle olayları kişiselleştirmeden ve sakin ele almanız hafta sonunuzun iyi geçmesi adına akıllıca olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat