Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,581
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, hafta başı ruhsal ve duygusal olarak iniş çıkışlı etkilere daha açık olacaksınız. Bu nedenle sizin önemli bir karar veya adımı hafta başı aceleye getirmeyin ve mümkünse çarşambaya kadar daha çok rutin konu ve işlerle kalmaya gayret edin. Çarşamba gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, kararsız ve ne yöne gideceğinizi bilememe duygularını ortadan kaldırıyor ve daha önde ve aktif olmanıza destek veriyor. 

Yengeç burcu bu hafta 

Çarşamba ve cuma arası kişisel konularınızı düzene koyma, kişisel alanlarınızda vakit bulamadıklarınızı toparlama anlamında daha rahat ve planlı olabileceksiniz. 

Sevgili Yengeç, bu hafta boyunca etkin olacak Venüs'ün Satürn ve Mars ile yapacağı kare açılar, sizin adınıza sözlü ve yazılı ifade alanınız ile parasal konularda dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Özellikle yazılı verdiğiniz evrak, bilgi veya benzeri belgelerde dikkatli olun.  

İlişkileriniz başta olmak üzere, ikili alanlarınızda düşünmeden konuşma veya yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Sonradan pişman olacağınız ve size ek yük getirebilecek sözler vermekten uzak durmak doğru olur. Maddi konularda ise gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamalı, lüzumsuz alımlar yapmamalısınız. Çocuk sahibi iseniz yine onlarla ilgili konularda da temkinli olmakta fayda var. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da buluşmak üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat