Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

2,276
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, pazar gecesi gerçekleşen Dolunay sizin adınıza başkalarından gelen maddi kaynaklarını aktive etti. Bu sayede eşiniz, aileniz veya farklı kaynaklardan beklediğiniz maddi gelirleriniz adına bekleyen, duran işleriniz bu hafta aniden hız kazanabilir veya sonuçlanabilir. Dolunay aynı zamanda sağlığınıza ve özellikle de dolaşım ve damar sisteminize dikkat etmeniz ve bu konuda gözardı ettiklerinizi tekrar düşünmeniz gerektiğini de vurguladı. 

Yengeç burcu bu hafta

Bu hafta çarşamba gününe kadar olan dönemde duygusal alanlarınızı daha hassas kılacak enerjiler, ilişkileriniz ve ilişkilerinize bakış açınızı yeniden ele almanıza neden olabilir. Hafta ortasına kadar duygusal ilişkilerinizde fazla kırılgan olmanız karşınızdakini yanlış anlamanıza neden olabilir. Bu anlamda dikkatli olun.

Çarşamba gününden itibaren cumaya kadar, kariyer ve iş alanlarınıza veya ev dışı uğraşı alanlarınıza yöneleceksiniz. Çalışıyorsanız temponuz yüksek olacak. İşle ilgili konularda kendinizi daha rahat ifade etmeniz, bekleyen iş ve anlaşmaları sonuçlandırmanız mümkün olabilir. 

Cuma gününden itibaren aktif etkileriniz devam ediyor. Ancak hafta sonundan itibaren enerjiniz daha çok sosyal konulara yönelecek. Dışa dönük olacak ve arkadaşlarla ilişkilere yöneleceksiniz. Hafta sonu evden ziyade dışarda olmak size daha iyi gelebilir. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da buluşmak üzere...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat