Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcunun aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

2,665
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcunun aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

2016 yılının hemen başında Ocak ayında ilişkilerinizde sorumluluklarınız öne çıkacak. 5 - 25 Ocak arası yılın ilk Merkür gerilemesi gerçekleşiyor. İlişkiler ile ilgili konularda geçmişe yöneleceksiniz. Geçmiş bir ilişki tekrar gündeme gelebilir ya da var olan beraberliğinizde eski konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Gerginlikler oluşabilir. 

Ocak ve Şubat aylarında partnerinizle ilgili konularda tepkisel davranma, fevri hareket etme eğiliminiz artıyor. İlişki alanınızda daha kontrollü olmalısınız.

Ocak - Şubat aylarındaki gerçekleşecek Merkür gerilemesi ile birlikte Venüs ve Mars'ın da etkileri nedeniyle duygusal alanlarda eski konular veya kişilerle bağlantılı karışıklıklara meydana gelebilir. Yılın ilk iki ayında duygusal dalgalanmalara açıksınız. Sakin ve esnek kalmaya gayret edin.

Mart ayındaki Güneş ve Ay tutulmaları, ilişkiler açısından kendi içinize dönmenize yol açabilir. Daha bireysel olacak, duygusal tepkiler verecek, sakin olamayacaksınız Ancak bu dönemde bunlardan uzak durmak için daha temkinli olmanız gerekiyor. Hayatınıza aniden girecek biri sizi alışkın olmadığınız duygularla karşılaştırabilir, bir ilişki sürdürüyorsanız ani kesilmeler yaşayabilirsiniz.
 
Tüm bunlara ek olarak ilişkiler adına yeni kararlar alma, bakış açınızda yapacağınız değişikler konusunda en uygun zamanlar Mart, Ağustos ve Eylül ayları olarak görünüyor.

17 Nisan - 30 Haziran arasında Mars gerilemesi etkin olacak. Karşı cins ile ilişkinizde bakış açınız değişecek, farklı bir tavır takınacaksınız. Bu durum beraber olduğunuz insan tarafından anlaşılamayabilir. 

Mars gerilemesinin olacağı dönem boyunca henel olarak ikili her türlü ilişkinizi farklı bir şekilde ele alacak, daha kapalı ve kendinize dönük olacaksınız.  

Varsa, kırıldığınız, içinizde biriktirdiğiniz duygular veya beklentilerinizi dile getirme anlamında daha dolaylı bir yol izleyecek, net olmakta zorlanacaksınız. Önemsediğiniz bir konunun karşınızdaki kişi tarafından fark edilememesi gibi sorunlar yaşayabilir, bundan dolayı gerilebilirsiniz. Bu nedenle Mars gerilemesi süreçlerinde daha net ifadelere yönelmeniz önemli. Aslında çok da gerekli olmayan takıntılı olduğunuz konularda daha esnek olmaya gayret edin, durumları birkaç yönden değerlendirmeye özen gösterin. 

2016 Temmuz ayında Venüs Yengeç burcunu destekliyor. Özellikle yaz aylarında, Temmuz ve Ağustos döneminde ilişkilere odaklanacak, ilginizi çeken biri varsa onunla etkileşime girme adına daha cesur olacaksınız. 

Evlilik düşünen Yengeç burçları için adım atmaya en uygun zaman Temmuz ayı olarak görünüyor. Nişan, söz, benzeri durumlar adına destekleniyorsunuz.

25 Mart - 13 Ağustos arasında daha belirgin olacak bir Satürn gerilmesi var. Bu gerileme ilişkiler, çocuklar alanınızda gerçekleşiyor. Beraberlikleriniz adına sorumluluk almak, ilişkinin ciddi yönlerini gözden geçirmeye odaklanacaksınız. Bu dönemde aynı zamanda ilişkiler adına önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Halen yürüyen veya bu dönemde başlayan bir beraberliğiniz varsa bu süreçte aşk hayatınız bir sınavdan geçebilir. 13 Ağustos'tan sonra halen beraberliğinizde aynı fikirdeyseniz daha köklü bir ilişkiye geçeceksinzi.

2016 yılının Eylül ayında çevrenizle ilgili konularda hareketlenmeler söz konusu. Eylül'de bekar bir Yengeç burcuysanız çevreniz sayesinde birileri ile tanışabilir veya yakın çevrenizden olan biri ile yakınlaşabilirsiniz. Yürüyen bir ilişkiniz varsa veya evliyseniz beraberliğinizde daha iyi vakit geçirmeyi arzulakyacak, monotonluktan uzaklaşmak adına arayışlara gireceksiniz. 

2016 yılının Eylül ve Ekim ayında belirgin olacak Mars - Satürn kavuşumları sizi özellikle ilişkileriniz açısından mücadele etmeye hazır bir hale getirecektir. Stratejik kararlar alabilecek, derinden gelen uyanışlar yaşayabileceksiniz. 

Sezgileriniz sonbahar mevsimi ile güçleniyor. Bu nedenle daha sezgisel hareket edebilirsiniz ancak 2016'nın Aralık ayında ilişkiler adına önemli adımlar atmayın, daha çok beklemede kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat