Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,439
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcunu 2016'da para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Yılın hemen başında gerçekleşecek Merkür gerilemesi, ticari konular, ortaklaşa işleriniz ve proje çalışmalarınız adına beklemek gerektiğini ve acele kararlar almadan, daha çok inceleme sürecini Ocak ayına denk getirmek gerekliliğini vurgulamakta. 2016 yılında gerçekleşecek Merkür gerilemelerini iyi takip edin. 

Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter'in 8 Ocak ile 9 Mayıs arasındaki gerilemesi bilhassa Ocak ayında etkin olacak Merkür gerilemesi ile bir anlamda karışacağı için ticari konular, giderler, eğitim ve yurtdışı bağlantıları, ithalat ve ihracat konuları, nakliye ve lojistik sektörü ile bağlantılı işleriniz varsa, beklemeniz gerektiğini vurguluyor. 

Bu yıl Merkür'ün özellikle retro enerjileri iş ve kariyer alanlarınızı etkileyecek. 28 Nisan ile 22 Mayıs arasındaki Merkür gerilemesi önemli. Maddi alanlar ve finansal konularda durağan veya ilerlemekte zorlanacağınız bir süreç yaşatabilir. 28 Nisan ile 22 Mayıs arasında iş ve kariyer konularında fevri adımlar atmayın, önemli kararlar ve uygulamalar için bu aralığın bitmesini bekleyin. 

30 Ağustos ile 22 Eylül arasında etkin olacak diğer bir Merkür retrosu yeni girişimler, kısa vadeli planlar, hizmet sektörü, nakliye veya lojistik gibi alanlardaki faaliyetler adına yeni başlangıçları desteklemiyor. Açılışlar, iş tanıtımları, riskli yatırımlar, iş büyütme gibi konuları daha dikkatli ele alın, imkan varsa bekletin.

17 Nisan - 30 Haziran arasında Mars geriliyor. İş arkadaşlarınız ve rakipleriniz açısından dikkatli olun. Uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmek için adım atarken iki kere düşünün. Rekabetçi bir enerjiye sahip olan Mars, bu dönemde gardınızı iyi almanız gerektiğini de vurgulamakta. 

17 Nisan ile 30 Haziran arası parasal açıdan borsa veya spekülatif yatırımlar açısından da oldukça riskli durmakta. Spekülatif ve riskli yatırım planlarınız varsa, Mars gerilemesi boyunca daha çok bildiğiniz alanlarda ve konularda kalmak doğru olacaktır. 

2016'da yılın ilk yarısı gezegenlerin birbirleriyle adeta çakışarak yapacakları gerileme hareketleri açısından vurgulu. Bu etkiler sizin ilerlemekte zorlanabileceğinize işaret ederken, iş ve mesleki alanlarda hırslı ve aktif olmanıza rağmen, iş sonuç almaya geldiğinde zorlanabileceğinize işaret eden bir çok unsurda bulunmakta. Genel olarak özellikle yılın ilk yarısı sonuç odaklı olmanıza rağmen iş ve projelerinizi veya hedeflediklerinizi gerçekleştirmeniz kolay olmayacak.

Yılın ilk yarısı kendinizi zorlamadan, daha çok gidişata ve değişen şartlara uyum sağlamaya çalışarak bir kariyer politikası edinmeniz doğru olacaktır. Riskli yatırımlar veya girişimler adına özellikle Eylül ayına kadar şartlar çok uygun olmayabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat