Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,698
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu ayın son çeyreğine kadar olan dönemde hareketli ve değişken bir dönem geçireceksiniz. 23 Temmuz'a kadar burcunuzda bulunacak Merkür ve Güneş'in Uranüs ile sert açıları sizi aceleci, sinirli ve ani kararlara dönük kılacak. Yaratıcı etkileriniz bur süreçte artarken, ilginç fikirleri uygulama konusunda daha cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz.
 
Bu ayın son yarısına kadar temkinli ve sakin olmak sizin için önemli. Ticari konularda dikkatli olun ve işleri bir çok yönden değerlendirdiğinizden emin olun. ayrıca bu dönemde üstleriniz veya aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara da yatkın olacaksınız. Bildiğinizi okuma eğiliminiz yükselirken, çevrenizden daha yoğun eleştiri alabilirsiniz ve işinize karışılmasına her zamankinden daha tepkisel olmanızda söz konusu. Kısacası ayın son çeyreğine kadar kişisel tepkilerinizi iyi ayarlamak gerekiyor. 

23 Temmuz'dan itibaren Merkür ve güneşin para alanınıza geçmesiyle maddi konularda rahatlama söz konusu. Ancak harcamalara dikkat edin. Planlı olmaya gayret edin.

25 Temmuzda başlayacak Venüs retrosu başta ilişkileriniz, duygusal konular ve partnerinizle iletişime dikkat etmek gerektiğini gösteriyor. Partnerinize eleştiri dozunu arttırabilir, sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yine, 25 Temmuz'dan itibaren, idealleriniz veya uzun vadeli planlarınızda adına önemli adımları ya atmayın veya temkinli davranın. Fiziksel olarak estetik değişimler içinse, bu dönemle birlikte beklemek doğru olur. Unutmayın ki Venüs retrosuestetik üzerine etkilidir ve bu süreçte yaptıracağınız değişikliklerin içinize sinmesi zor olabilir. 

Bu ay ki yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor. 16 Temmuz ile 20'si arasında kişisel konular sizin için öne çıkarken, yeni ay aile, ev, yuva alanlarınızla ilgili değişiklikleri ani şekilde hayatınıza katabilir. 

Sevgili Yengeç burcu, verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat