Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,770
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

Öncelikle çok zor bir aydı Ocak ve bitti. Şubat ayı biraz daha sakin diyebiliriz. Fakat karşıt burcunuzda Merkür, Venüs seyahatine devam etmekte. İlişkileriniz adına son derece önemliydi Ocak. Şubat'ta da son derece önemli olmaya devam edecek. Özellikle hayatınızda biri vasa, evliyseniz onun hayatında da yenilikler, değişimler birtakım döngüler gerçekleşmiş ve siz de bunlara şahitlik etmiş olabilirsiniz.

Şubat ilk haftada ilişki ile ilgili önemli konularda biraz daha dengedesiniz, önünüzü görüyorsunuz. İlişkiler adına bir karışıklık oldu Ocak'ta, Şubat daha iyi karar verebildiğiniz, önünüzü gördüğünüz bir ay olacak.

Ekonomik konularda güzel başlangıçlar var. Özellikle eş gelirleri, ortak projelerden elde ettiğiniz gelirler, bir anlaşma, sözleşme imzalarsanız buradan gelecek sürpriz gelirler, terfi gibi çok yeni bir şeyler olacak ve buradan elde edeceğiniz gelirler olacak. 8 Şubat'ta Kova burcunda yeni ay olacak. Buradaki enerjiyi harekete geçirecek. Dolayısıyla bir para geçebilir elinize.

Merkür 14 Şubat'ta burç değiştirecek ve Kova'ya geçecek. 17 Şubat'ta da Venüs Kova burcunda. Dolayısıyla para konusunda avantajlar gelecek. Maddi olarak güzel anlaşmalar, sözleşmeler adına biraz daha netleştiğiniz dönemdesiniz.

19'unda da Güneş Balık burcuna geçtiğinde muhteşem olacak sizin için. Burada enerji olarak da dengeleneceksiniz. Mars aşk hayatınızda ve çocuklarla ilişkili konularda ilerliyor. Güneş'in de Balık burcunda olmasıyla maddi olarak rahatlama ve ilişki adına netleşme, kendinize zaman ayırma ve kendinize de para harcadığınız bir enerji başlıyor.

Şubat çok kötü değil, hatta keyifli bir ay. Mart daha hareketli olacak, çünkü orada tutulmalar var. 22 Şubat'ta dolunay olacak. Burada kendinizi ifade etmeye dikkat etmelisiniz. Dolunay zamanları farkındalığınızın artığı, enerjinizin yükseldiği, biraz gergin olma ihtimalini de içinde barındıran bir enerji söz konusu. Fakat Başak burcu sizin zihinsel alanınız. Güzel adımlar, yatırımlar yaptıracak size. Attığınız adımlardan, aldığınız kararlardan sonrasında mutlu olacaksınız. 

İlişkiler adına çok dikkat çekici bir ay ve ekonomik olarak güzel paralar, dengeler, destekler devrede.

Mart'ta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat