Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,906
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,


Ocak ayında ikili ilişkiler ve aşk hayatınız ön planda olacaktır. Önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Sorumluluk bilinciyle hareket edebilir, hayata gerçekçi gözlerle bakabilirsiniz. İlişkilerinizden güzel bağlantılar kurabileceğiniz bu dönemde, önemli kişilerle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile ilişkileriniz, bireysel yaşamınız ve ikili ilişkileriniz ön planda olacaktır. Kişisel ihtiyaçlarınıza öncelik verebilirsiniz. Duygusal açıdan fazla hassas olabilir, kendinizi güvende hissetmek isteyebilir, olaylar karşısında fazla tepki göstermeye açık olabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınız ve eski anılarınız aklınıza gelebilir. Takıntılı ve saplantılı düşüncelere açık olabilirsiniz. İlişkilerinizde daha özenli hareket etmeniz uygun olacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Yolculuklar ve seyahatler gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminiz için mücadele edebilir, eğitimle ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. Hukuki konularla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Başkalarından gelen maddi gelirleriniz ve ilişkilerinizden alabileceğiniz maddi-manevi destekler ön plana çıkmaya başlıyor. Ortaklaşa işler ve kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar gündeme gelebilir. Çok iyi düşünmeli, yeni girişimlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız ve yeni başlangıçlarda bulunmamanız önem kazanacaktır. Eksik bıraktığınız işleri tamamlayabilir, ödemelerinizi ve hesaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Tahsil edemediğiniz alacaklar ve beklediğiniz paralar gündeme gelebilir. Geçmişte verdiğiniz kayıpları ve kapattığınız defterleri gözden geçirebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla karşılaşabilir, yeni haberler alabilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat