Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,150
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

Öncelikle bu ay sizin için kariyer çok önemli bir konu. Kariyerde bir başlangıç, üstlerle ilişki, bir terfi alma, iş değiştirmek, iş teklifi almak gibi konular ön planda olacak. Haritanızın en tepe noktasında, kariyer alanınızda Koç burcunda bir yeni ay olacak. Aynı zamanda Venüs ilk hafta Koç burcuna geçiş yapacak. Uranüs bir süredir burada. Uranüs enerjili bir yeni ay olacağı için bir anda yaşam ve kariyer hedeflerinizde yepyeni bir şey isteyebilir, hayatınıza farklı bir yön vermek isteyebilir, bir şeyleri değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Kariyer diyoruz ancak bu yaptığınız iş dışında genel olarak ileriye dönük hedeflerinizi de biraz revize edip, beklentilerinizi gözden geçiriyor olabilirsiniz. 

Bu ay 27 Nisan'da Boğa brucunda Merkür retrosu, 16 Nisan'da ise Yay burcunda Mars retrosu olacak. Bu iki gezegenin retroları haritanızda özellikle Mars'a baktığımızda rutininiz, düzeniniz ile ilişkili. Merkür'e baktığımızda ise arkadaş ve sosyal çevreniz, genel olarak yaşama karşı umutlarınız ve ümitleriniz ile ilgili konulara karşı etkili olacak. Hem kariyerden elde ettiğiniz gelirleri artırmak, hem çevre ile ilişkilere önem vermek istediğiniz bir dönemde olacaksınız. Bir yandan günlük rutininizde olan şeylerle ilgili, çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İşte temponuz yüksekse, sosyal çevreniz ile daha fazla vakit geçirerek rahatlamayı tercih edeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat