Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,752
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, Mayıs ayı ilişkiler, aşk hayatınız ve duygusal hayatınız adına hareketli bir dönem yaşayacaksınız. 8 Mayıs'tan burcunuza geçecek olan Venüs ile sosyal alanlarınız, arkadaş ilişkileriniz öne çıkarken, çevrenizden gelecek destekler yarım kalmış işlerinizi bitirmenize yardımcı olacak. Venüs'ün burcunuzda olacağı 8 Mayıs'tan itibaren yıldızınızı parlatırken, çekici olacağınız, karşı cinsten ilgi göreceğiniz bir süreç söz konusu olacak. 


4 Mayıs'ta gerçekleşecek Dolunay haftası aşk alanlarınızda gelişmeler verirken, aniden gelişen bir ilişki hatta evlilik kararı içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu ay duygusal konulara ilginiz ve kişisel çekiciliğiniz artarken kariyer alanlarınızda, maddi konularda, çevrenizle olan diyaloglarda daha dikkatli olmalısınız. İş alanlarınızda gerginliklere, öfke ile hareket etmeye, fevri kararlar alamaya yakın olacaksınız. Özellikle 12 Mayıs'tan itibaren iş alanlarınızda duygusal davranmayın ve akılcı hareket etmeye gayret edin. 18 Mayıs'tan gerçekleşecek yeni ay ile bir haftalık süreçte hedeflerinizi revize etmek, sosyal alanlarda hareketlenmek söz konusu. Fakat karar alırken duygularınızla değil, aklınızla hareket etmelisiniz. 

19 Mayıs'tan itibaren başlayacak Merkür rötarı, 17'sinden itibaren aklınızın karışmasına, gerginliklere, içsel huzursuzluklara meydan verebilir. Panik atak krizleri, çelişkili kararlar almak, dikkat dağınıklıklarına ve en önemlisi sinirsel gerginliklere yatkın olacaksınız. Maddi konularda belirsizlikler veya harcamalarda dengesizlikler söz konusu olabilir. 

19 Mayıs'tan itibaren gelir gider dengelerinizi iyi ayarlayın ve harcamalarınıza özen gösterin. Merkür rötarı sağlık açısından da hassas etkiler verebilir. Kendinizle veya bir yakınınızla ilgili sağlık sorunları nedeniyle hastane gibi yerlerde vakit geçirmeniz de bu süreçte söz konusu. Bu ay 19 Mayıs'la birlikte duygusal dengelerinize ve genel olarak kararlarınıza dikkat edin ve sağ duyuda kalarak hareket etmeye, duygusal iniş çıkışlara, öfke patlamalarına dikkat edin. Merkür rötarıyla birlikte teknolojik alımlar, internet üzerinden yapacağınız para transferleri ve alış verişlerde daha temkinli olmanız gerekmekte. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat