Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

2,077
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Mart ayı çok hareketli olacak. 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması ve 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması yaşanacak. Balık burcunda 5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta Venüs'ün gelişiyle birlikte, Güneşinde 20 Mart'a kadar Balık burcunda oluşu ve bir de burada tutulma oluşu gösteriyor ki Balık yıldızları son derece baskın enerjilerde. Sizler için yurtdışı, uzaklar, tanıtım, medya, yayıncılık, birtakım konularda karar verme, daha vizyoner, daha geleceğe dönük enerjiler var.

20 Mart'ta Güneş'in Balık burcundan Koç burcuna geçişiyle birlikte ve 22 Mart'ta da Merkür'ün Koç burcuna geçişiyle haritanızın en tepe noktası yani kariyer alanı canlanacak. Ayın bir kısmında bir şeyleri düşünüyor, destekler alıyor, uzak çevrelerle iletişiminiz artıyor olacak. Daha çok iş odaklı yeni enerjiler olabilir. 

6 Mart'ta Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Mars'ın geçişiyle günlük hayatınız, rutininiz, düzeniniz bu alanda çok hareketli geçecek. Kariyer alanınızdaki yıldızlar, ayın belli bir döneminden sonra tempo artışı, iş çevrelerinizle ilişkileriniz, hareketlilik, yeni iş ortamı, seyahatler anlamından bir artışa neden olacak.

Ay sonuna doğru 23 Mart'taki Ay tutulması Terazi burcunda, yuvanızda. Bu da gösteriyor ki ev, kariyer alanında yenilikler, değişimler sizi biraz ön plana çıkaracak ve kendinizi ortaya koyacaksınız.

Şanslı ve fırsat dolu bir ay diliyorum, bir sonraki ay görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat